Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як монарх постраждалих клієнтів?


Опубликованно 11.10.2017 23:53

Як монарх постраждалих клієнтів?

ПА

Британський монарх авіакомпанія припинила діяльність після того, як він втратив свою ліцензію на продаж пакет свята у Великобританії.

Монарх був не в змозі досягти угоди в неділю з органом цивільної авіації для продовження ліцензії Атол.

В даний час близько 110 000 чоловік знаходиться за кордоном на відпочинку або рейс, організований монарха. Крім того, налічується 300 000 замовлень у виробництво за участю близько 750 000 чоловік.

Повна інформація про права клієнтів доступні на спеціальному веб-сайті: монарх.уга.до.Великобританія Що це означає для клієнтів на монарха путівці?

Схема Атол повернення грошей клієнтам, якщо туристична фірма завалиться і забезпечує тих відпочиваючих, які не сіли на мілину.

САА говорить, що в даний час клієнти з-за кордону повинні перевірити монарха.уга.до.Великобританії для підтвердження їх нового рейсу, який буде доступний як мінімум за 48 годин до запланованого часу вильоту. Рейси монарх скасував, як авіакомпанія припиняє торгівлю Живі поновлення на відмову монарха Як щодо клієнтів, які не відлетіли ще?

Відпочиваючі, які купили путівку через монарха, в той час як ліцензія була в дію буде Атол захищені.

Це означає, що клієнти у Великобританії зможуть подати заяву на повернення через процес Атол.

"Досвід підказує, що це буде тривати тижні або місяці, а не дні", за словами редактора подорожі незалежним, Саймон Колдер.

"Вони будуть повернути гроші, але в той же час вартість їх свято буде збільшена."Якщо Ви забронювали тільки рейси з монархом?

За законом, кожен Великобританії туристична компанія, яка продає повітряні свята і провести ліцензії Атол.

Сайт монарх пояснює, що він має лише ліцензію на пакет свята, а не рейс-тільки квитки.

Так що клієнти, які замовили тільки на рейсах - переважна велика частина бізнес-монарха - навряд чи отримаєте якісь гроші назад від монарха.

Однак, ті, хто використав кредитну карту, щоб купити квитки на суму понад ?100 може вимагати повернення грошей з їх карт.Що, якщо я використовував дебетову картку для оплати?

У багатьох випадках дебетові картки, такі як Visa, буде також покривати втрати.

"Дебетова картка, як правило, буде, але тільки якщо ви були адміністратори, КПМГ, в першу чергу і сказав, що" я можу мати мої гроші назад? - і вони сказали ні", - сказав містер Колдер.

У той час як деякі авіакомпанії, як і раніше стягують додаткову плату за використання кредитної картки, монарх відмовився від такої політики в минулому році, що означає більш високу частку своїх клієнтів, можливо, замовити з кредитної карти, даючи їм додатковий захист.Як щодо того, щоб претендувати на страховку?

Це буде дуже сильно залежати від умов страхування.

Блер Ниммо адміністратор з КПМГ розповів Бі-бі-сі: "схема АТОЛ захищає пакет свята. Якщо ви на рейс тільки тоді ви будете схильні більше покладатися на вашу кредитну або дебетову карту провайдера або, можливо, страхування подорожей."

Правила "відносно складним залежно від ваших конкретних обставин, додав він, але "ми дуже сподіваємося, що переважна більшість, якщо не всі отримають свої гроші назад".

Пасажирів, які не можуть претендувати на які-небудь гроші назад залишиться в якості кредиторів звалилася компанії, але вони будуть в черзі за компенсацією.


banner14

Категория: Финансы

Як монарх постраждалих клієнтів?


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.