Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Продуктивність Великобританія бачить далі падати


Опубликованно 12.10.2017 01:16

Продуктивність Великобританія бачить далі падати

Гетті Зображень

Продуктивність праці працівників у Великобританії падає другий квартал поспіль, згідно з офіційними даними.

Погодинний прогноз виробництва знизився у квітні до червня 0.1% період Управління Національної статистики (УНС) сказав.

Це послідувало за зниженням на 0,5% в перші три місяці року.

Економісти попереджають, що продуктивність праці у Великобританії продовжує відставати від своїх основних торговельних партнерів, таких як США, Франція і Німеччина.

УНС сказав, що падіння є продовженням Великобританії "парадокс продуктивності", посилаючись на відносний застій у продуктивності праці після фінансової кризи. Аналіз: Енді Веріті, кореспондент відділу економіки

Ми звикли вважати само собою зрозумілим, що ми б зробити краще, а економіка зростала. Як компанії та уряд інвестували в удосконалення технологій і навичок, кожен працівник міг виробляти більше товарів або послуг за годину, приносячи більше доходів до свого роботодавця - і в результаті кожний працівник може платити більше в годину. Ці поліпшення в продуктивності для більшості останніх 200 років мотор економічного зростання, щоб вони могли бути прийняті на віру.

В останнє десятиліття, що движок поліпшили процвітання є все, але зламався. Останні цифри продуктивності показують, що кількість (продуктивність на годину) кожен працівник виробляє скоротився на 0,1%. Скромний напевно, але додам, що для всіх інших падає в продуктивності в останні роки і у кожного з нас зробити не більше, ніж ми зробили в кінці 2007 року.

Але почекайте, ми не можемо інформувати, що економіка зросла? Дійсно, ми - з рекордних рівнів зайнятості і низький рівень безробіття за останні 45 років. Як можна змиритися з цим?

Ось відповідь. Економіка-це всього лише люди і їх господарська діяльність (купівля, продаж, робота, економія і т. д.). Так що ви можете виростити його без яких-небудь поліпшень в продуктивності, просто додаючи людей у складі робочої сили, будь вони в ЄС трудящих-мігрантів або пенсіонери, які вирішили поки не звільнятися.

І це те, що наша економіка робить - без підвищення кількості кожного працівника виробляє. Якщо ви хочете знати, чому середня зарплата не набагато покращився у той же строк, телевізор з продуктивності-це велика частина відповіді.Довгострокова завдання

УНС вказав на відмінності між виробничому секторі та секторі послуг.

Виробництва послуги в годину зросла на 0,2%, причому зростання обсягів виробництва випереджає зростання відпрацьованих годин.

На відміну від цього, УНС сказав, промислового виробництва впав під час години виросла, тому продуктивність праці в обробній промисловості за квартал знизився на 1,3%.

На щорічній основі, що охоплює 12 місяців після Великобританії проголосував за те, щоб покинути ЄС, плата за вихід впав на 0,3% з червня по червень 2016 2017 року.

Востаннє УНС зафіксовано падіння в річному продуктивність такого масштабу було в цьому році до вересня 2013.

У Великобританії спостерігається стійке економічне зростання після фінансової кризи, але це допомагає довше і більше люди працюють.

Продуктивність не вдалося стабільно зростати, що викликає побоювання по бізнесу і політикам.

"Продуктивність праці-це довгостроковий виклик, який є, чому ми повинні інвестувати зараз, щоб активізувати нашу роботу", - сказав представник казначейства.

"Ми оголосили ?23 млрд на інфраструктуру, наукові дослідження і житла, а також реформування технічної освіти, так що наша економіка працює для всіх".

Тіньовий бізнес секретар Ребекка довго-Бейлі сказав: "наша здатність підняти довгі стандартів життя, схоже, йде у зворотному напрямку.

"Ця країна потребує радикальних і перетворюючої виробничої стратегії. Єдина партія, яка може доставити це праця".


banner14

Категория: Финансы

Продуктивність Великобританія бачить далі падати


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.