Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Кредитний рейтинг Китаю знижений агентством s&Р


Опубликованно 04.12.2017 01:44

Кредитний рейтинг Китаю знижений агентством s&Р

Гетті Зображень

Кредитний рейтинг Китаю був знижений агентством Standard & бідний (s&Р) з-за побоювань з приводу швидкого нарощування боргу в країні.

Індекс S&P знизило рейтинг Китаю на один щабель-з АА - до А+, заявляючи, що його борги були підняті "економічні та фінансові ризики".

Міжнародний валютний фонд попередив у серпні, що зростання кредитування в Китаї був на "небезпечної траєкторії".

Крок S&P про те, ставить своїх клієнтів в Китаї нарівні з двома іншими великими рейтинговими агентствами Moody's і Fitch.

Зниження рейтингу відбувається на місяць раніше з'їзду Комуністичної партії, найбільш значні політичні зборів країни, який проходить тільки два рази на десятиліття і встановлює економічної політики на найближчі п'ять років.

Це уряд поставив мету зростання на 6,5% в 2017 році, хоча економіка виросла в річному численні на 6,9% у другому кварталі року.

Один двигун зростання інвестицій в інфраструктуру і власність корпорацій і місцевих властей.

Гетті Зображень

Індекс S&P сказав в заяві: "зниження рейтингів відображає нашу оцінку, що тривалий період високих темпів зростання кредитування зросли економічні та фінансові ризики Китаю."

Клер Dissaux, керівник глобальної економіки та стратегії, сформульованих в декларації тисячоліття глобальні інвестиції в Лондоні, розповіли Reuters боргової проблеми в країні було величезне: "у Китаї кредитні проблеми є найбільшою проблемою, яку ми коли-небудь бачили в будь-якій країні і напевно виправдовує більш низький рейтинг."

Вона також попередила, що централізований характер режиму означало точне положення Китаю може бути не зрозуміло: "один елемент моделі не можуть захопити це сила інститутів, таких як прозорість регулювання банківського сектора і незалежності Центрального банку. Все це аргумент, щоб сказати рейтинг Китаю може бути все ще занадто добре".


banner14

Категория: Финансы

Кредитний рейтинг Китаю знижений агентством s&Р


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.