Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Фірми, які жертвують стільки товарів, скільки вони продають


Опубликованно 05.12.2017 01:21

Фірми, які жертвують стільки товарів, скільки вони продають

МАДІ

Все більше підприємств освоюють "купи один, подаруй один" модель. Але чи зможуть вони отримати прибуток, роблячи добро?

Нове, чиста білизна-це один із подарованих предметів на благодійність, притулки і побутового насильства в притулках для бездомних жінок, часто не вистачає.

Тому американські Besheer Хейлі придумав незвичайний спосіб вирішення проблеми.

У 20 заснована компанія по виробництву жіночої білизни робить різницю близьких (МАДІ), який жертвує своєю пари модні шортики для кожного, хто його продає.

Мс Besheer йде слідами інших підприємців, які хочуть робити гарне, в тому числі і ми Томс шевця, яка стояла біля витоків "купи один, подаруй один" модель на початку цього десятиліття.

І як Томс, її бізнес повністю має намір збільшити свій прибуток при реалізації своєї соціальної місії.

Гетті Зображень

"Споживачі, залучені до придбати один, пожертвувати однієї моделі, тому що це допомагає їм повернути", вона говорить Бі-бі-сі.

"Ринок більше схиляється в бік брендів, які пропонують якісну продукцію з соціальною метою".

Перед початком МАДІ, мс Besheer не мали досвіду проектування моди або ведення бізнесу, і стикається з багатьма проблемами, як вона навчилася робити і як.

Наприклад, один, який був спочатку призначений, щоб допомогти запустити МАДІ, відмовився після прийняття рішення, це було надто ризиковано. Мс Besheer зрозумів її дилему.

"Вона не хотіла вкладу гроші в бізнес", г-жа Besheer говорить. "Але ви повинні бути повністю готові, і вам потрібно брати багато кредитів на початку".

Нижня білизна МАДІ коштує більше, ніж $30 (?23) за пару - значно більше, ніж те, що білизна рітейлер секрет звинуваченням Вікторії для багатьох свого преміум-бренду шортики.

Гетті Зображень

Мс Besheer каже, що її трусики були оцінені об'єктивно, тому що вони зроблені з бамбукової тканини - матеріалу, який є "більш комфортно, ніж бавовна, більш стійких і довговічних".

Люди готові платити більше, щоб підтримати добру справу, - говорить один клієнт, Лорен Cimpi.

"У той час як одна пара МАДІ нижня білизна може коштувати більше, ніж аналогічні трусики в універмазі, я відчуваю, що ви купуєте дві пари білизни за $30 або близько того цінник" мс Cimpi говорить.

"Шопінг-це, як правило, з власної цілеспрямованої активності, і немає нічого поганого, але бути в змозі дати назад в той час як ви ходите по магазинах робить його ще краще."

Бренди з порядку дня соціальної справедливості можуть насолодитися потужним "ефектом ореолу", кажуть деякі експерти.

За даними дослідження, опублікованого в журналі споживчих досліджень, споживачі думали, що червоне вино смачніше, та інші товари, такі як кросівки і лікування випадіння волосся - краще, якщо вони знали про благодійної допомоги компанії.

Гетті Зображень

Втім, є критики купити, здати одну модель.

У країнах, Томс був звинувачений у сприянні залежностей та нечесної конкуренції щодо місцевих підприємств, віддаючи свою продукцію.

Враховуючи критику, Каліфорнійська компанія оновила свої благодійності, і в даний час виробляє багато взуття він жертвує в партнерстві з місцевими виробниками.

Він також підтримує доступ до лікування очей, безпечний ініціатив в галузі водних ресурсів та боротьбі з хуліганством програми.

Більше історій з серії бізнес Бі-бі-сі мозок дивлячись на цікаві теми бізнесу з усього світу:

Як тобі вино з пробкою чи кришкою, що загвинчується?

Мінливі підбори кінці жінок болять ноги?

Зробити колір ви носите на роботі справу?

Перетворення мертвого в вінілові платівки

"Нашим головним завданням було провести на третину взуття ми пожертвували в цих регіонах, і з тих пір ми перевищили, що з місцевих заводів в Ефіопії, Індії, Кенії та В'єтнаму", - говорить Емі Сміт "головний давши офіцерові".

Хоча засновник і бос Томс, Блейк Mycoskie, списки його офіційний титул, як "головний дарувальник калоша", він уважно стежить за продажів і прибутку Компанії.

У 2014 році Володимир Mycoskie продав половину свого бізнесу для приватних інвестицій гігантський Бейн капітал у справу, яке, за повідомленнями вартістю в $625 м

С. Гері Чепмен

Але Томс, яким це вигідно, каже, не хочете зробити легкі гроші за рахунок своєї місії.

"Томс довела, що свідомий капіталізм є життєздатною бізнес-моделі," Пані Сміт. "Але без нашої місії, того, 'чому' Томс будуть втрачені."

Warby Паркер, який продає модні окуляри онлайн, також доведено, що купити, здати одну модель може працювати.

Приватна компанія залучає заможну інвестори, такі як загальний каталізатор, і оцінка більш ніж на $1млрд. Він також може бути попрямував до первинного публічного розміщення акцій, різні ЗМІ припустили.

Warby Паркер приймає інший підхід до благодійності, ніж Томс. Для кожної пари окулярів, які він продає, він робить пожертви в некомерційній організації, яка буде випускати пар в країні, де він працює.

Некомерційний також поїзди місцевого населення в тому, як провести іспити для очей і окуляри підходять. За даними warby Паркер, його система має більше сенсу, ніж просто здавати товар.

Варби Паркер

"Пожертвування-це часто тимчасове рішення, не міцним," фірми говорить на своєму сайті. "Вона рідко буває стійким".

Тому в МАДІ, мс Besheer стверджує, що її продажі зросли на 25% щокварталу, оскільки вона була заснована три роки тому.

Компанія розраховує стати прибутковою протягом приблизно двох років, і не має боргів завдяки успішній краудфандингової кампанії і партнерські стосунки з місцевими ритейлерами.

Він також пожертвував понад 4500 пар нижньої білизни у восьми країнах, включаючи Гаїті, Панама, Куба та Еквадор.

Мс Besheer тепер хоче створити виробничу лінію в Канзас-Сіті, де її компанія, так що вона може продовжувати виробляти МАДІ одягу в США, не покладаючись на субпідрядників.

Вона каже, що це важливо, щоб виробництво в Америці, так що вона може забезпечити робітникам платять достатньо, щоб зменшити викиди вуглекислого газу.

Як купити один, пожертвувати однієї моделі, вона вважає, що це створює правильний баланс.

"Я відчуваю, що якщо ми не будемо вирішувати проблему нижньої білизни в притулки, ніхто не буде. І якщо ми можемо рости у той же час успішний бізнес, це навіть краще."


banner14

Категория: Финансы

Фірми, які жертвують стільки товарів, скільки вони продають


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.