Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Один Джигарханяна прокоментував інформацію про затримання артиста


Опубликованно 06.12.2017 00:03

Один Джигарханяна прокоментував інформацію про затримання артиста

Друг народного артиста СРСР Армена Джигарханяна Артур Согомонян в бесіді з РІА Новини спростував інформацію, що з'явилася напередодні інформацію про те, що актор 30 жовтня був затриманий поліцією при спробі вдертися в квартиру подружжя Віталіни Цимбалюк-Романовської.

«Армен Борисович піднявся разом з представником місцевого Жеку, щоб зайти і забрати свої документи. Віталіна не дала жодного документа, включаючи закордонний паспорт, пенсійне свідоцтво, медичний страховий поліс, але замки були поміняні. Він спустився вниз, поспілкувався з представником домоуправління і поїхав. Жодного наряду не було, я, до речі, теж в цей час перебував не в Москві, а був з Арменом Борисовичем на телефонному зв'язку», — повідомив Согомонян.

Також від імені Джигарханяна Согомонян звернувся до журналістів з проханням припинити копатися в його особистому житті.

У вівторок повідомлялося, що Джигарханян відправився в квартиру своєї дружини в Москві, щоб забрати свої речі. На місці він спробував розкрити замок вхідних дверей. «Прибулий за викликом наряд поліції схопив актора, і квартиру хоч і з боєм, але вдалося відстояти від посягання», — розповіла близька подруга дружини актора.Передісторія: Московські поліцейські зупинили ломившегося в квартиру дружини Джигарханяна


banner14

Категория: Культура

Один Джигарханяна прокоментував інформацію про затримання артиста


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.