Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Нова Зеландія літак брак палива робить рейси


Опубликованно 06.12.2017 02:46

Нова Зеландія літак брак палива робить рейси

Гетті Зображень

Тисячі пасажирів авіакомпанії застрягли в Окленді в понеділок після вибуху газопроводу скоротити постачання палива для реактивних двигунів за величиною в Новій Зеландії аеропорт.

Пошкоджений газопровід є єдиним джерелом Оклендського аеропорту реактивного палива.

Зрив, як очікується, триватиме принаймні тиждень триває робота з ремонту труб, оператор сказав.

Постачання палива по талонах і авіакомпанії шукаєте заправлятися в Австралії і в іншому місці тримати далекомагістральних службами.

За даними аеропорту Окленда, який бачить близько 18 мільйонів пасажирів на рік, нафтові компанії несуть відповідальність за транспортування і постачання палива, що використовуються авіакомпаніями, а пропозиція скоротилася.

Air Нової Зеландії сказав, що постачання палива в аеропорту були аж до 30% від нормальної потужності, змушуючи деяких далекомагістральних рейсах, щоб зробити додаткові дозаправки в аеропортах в Австралії і Тихоокеанському регіоні.

Перевізник сказав, порушених скасуванням в понеділок близько 2000 пасажирів.

А також у Новій Зеландії, рейс, авіакомпанія cathay Pacific і Emirates сказали, що деякі рейси були порушені браком палива. Принаймні, 27 міжнародних і внутрішніх рейсів були скасовані в минулі вихідні. Труби ремонт

Команди працюють цілодобово, щоб виправити трубопроводу після пошкодження від землекопа призвело до розлому в минулий четвер, оператор НПЗ Нової Зеландії.

Але твердо заявив, що ремонт побудувати нову ділянку труби, які ускладнюються проблеми безпеки і проливні дощі, пройде не менше тижня.

Трубопровід повинен повернутися на службу між 24 вересня і 26 вересня, - твердо сказав.

Це, ймовірно, заклинання більше болю для пасажирів і авіакомпаній.

Труби також постачання бензину та дизельного палива для водіїв в Окленді, але міністру енергетики Джудіт Коллінз сказав, що це малоймовірно, що автомобілісти будуть відчувати незручності, в якості палива цистернами з НПЗ.


banner14

Категория: Финансы

Нова Зеландія літак брак палива робить рейси


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.