Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Підписки MoviePass скайрокет


Опубликованно 07.12.2017 00:18

Підписки MoviePass скайрокет

Американська компанія, яка стверджує, що вона знайшла спосіб збільшити відвідуваність кінотеатрів бачить скайрокет членства.

MoviePass, який пропонує практично необмежені квитки в кіно в США за невелику щомісячну плату, каже, що це більше 400000 передплатників.

Це залежить від менш 20 000 в середині серпня, коли він знизив ціну до $9.95 (?7.40).

Компанію очолює співзасновник Netflix, яка змінила телебачення і відео з онлайн-трансляцією.

Відео за запитом також боляче відвідуваність кінотеатрів в США, які підняли ціни на квитки в результаті. Він зробив на Netflix, тепер він зламує ніч кіно Ми падаємо з любові до кіно?

MoviePass пропонує абонентам одного фільму в день за 9.95$, вниз від раніше 50 $ціна і менше, ніж ціни в багатьох театрах США.

Абоненти можуть зарезервувати місця через додаток, а потім взяти свою карту MoviePass, щоб викупити квитки в учасників фестивалю, які включають в себе близько 90% театрів у США, за даними MoviePass.

Фірма сподівається, що збільшення продажів квиток буде компенсувати збитки від низьких зборів - за умови, що кінотеатри будуть ділити прибуток від збільшення продажу продуктів харчування та напої.

Компанія планує мати близько 2,1 млн абонентів в найближчі 12 місяців, згідно із заявою від інвесторів фірми.

Попиту, так як зниження цін було настільки сильним, це призвело до затримок у поставках карту, і спонукають фірми брати на себе більше співробітників.

"Хоча [зниження ціни будуть дорогими для компанії в короткостроковій перспективі, це значна перевага і більш зручним для клієнтів", - пояснив головний виконавчий Мітч Лоу, який є одним із засновників компанії Netflix.

КУА розваги Holdings, яка працює близько 660 кінотеатрів у США, пригрозив судовим позовом проти фірми. Його театрів серед тих, що приймають картки MoviePass.

АМКУ назвав модель "нестійкого" - хоча він нещодавно сказав, що він вивчає власний план підписки, але за більш високою ціною.


banner14

Категория: Финансы

Підписки MoviePass скайрокет


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.