Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Лейн-Фокс страхи інтернет 'криза середнього віку'


Опубликованно 07.12.2017 00:58

Лейн-Фокс страхи інтернет 'криза середнього віку'

Олі Scarff

Зростання кібер-знущання і монополістичної бізнес-практики пошкодив довіру до інтернету, піонерські підприємець баронеса Лейн-Фокс розповів Бі-бі-сі.

Засновник lastminute.com також закликав до "загальні принципи", щоб зробити веб-щасливішими і безпечніше.

Вона сказала, що інтернет зробив багато хорошого за останні 30 років.

Але вона сказала, що занадто багато людей пропустив переваги і настав час зробити крок назад".

"Павутина стала невід'ємною в нашому житті за останні три десятиліття, але я думаю, що він досяг точки перегину, або криза середнього віку", - сказала вона сьогодні на Радіо 4 по.

Баронеса Лейн-Фокс співзасновником подорожі бронювання сайті Lastminute.com у 1998 році, перш ніж перейти до продати фірму за $ 577m сім років потому.

Вона розповіла про перші дні в мережі як "повний енергії і азарту", схожий на "Дикому Заході".

"Було таке відчуття, що раптово, з цим доступ до цієї нової технології, ви можете почати бізнес з будь-якої точки світу", - сказала вона.Технологія 'минноу'

Однак, вона сказала, що в той час як технологія стала надзвичайно важливим сектором економіки Великобританії, він не виконав свого раннього потенціал.

У той час як веб-дали людям доступ до "пізнання світу" і поліпшеною зв'язку, величезна кількість досі не користуються інтернетом.

Вона додала, що технологічний сектор Великобританії як і раніше є "абсолютною минноу", в порівнянні з США.

"Що ще більш важливо, мабуть, жменьки західних компаній контролюють величезна кількість наш досвід роботи в інтернет - компанії Apple, Facebook, Google і Amazon - і це відрізняється від того, як я собі представляла", - сказала вона.

Баронеса, який також є членом Ради Твіттері, поскаржився на негативний вплив соціальних мереж на деяких молодих людей почуття власної гідності.

І вона сказала, що багато людей почали сумніватися в комерційні мотиви з найбільших інтернет-платформ, стверджуючи, що вони повинні бути більш прозорими.

У відповідь вона сказала, що необхідно Женевської Конвенції-стиль Хартія інтернет-хороша практика для веб-компаній, щоб підписатися.

Вона сказала, що пропозиції уряду Великобританії для цифрової Хартії буде хорошим місцем для початку, і стверджували, що інтернет-гіганти підтримають таку ідею.

"Я думаю, що узгоджений набір принципів в інтересах великих компаній. Вони хочуть усіх нас, щоб продовжувати насолоджуватися і використанням продуктів та послуг".


banner14

Категория: Финансы

Лейн-Фокс страхи інтернет 'криза середнього віку'


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.