Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Dizaster посварився з реп-лігою KOTD після інтерв'ю «Стрічці.ру»


Опубликованно 08.12.2017 01:25

Dizaster посварився з реп-лігою KOTD після інтерв'ю «Стрічці.ру»

Американський репер Dizaster (справжнє ім'я Башир Ягамі) посварився з лігою баттл-репу King Of The Dot (KOTD) після бесіди з кореспондентом «». Під час інтерв'ю, яке було опубліковано в понеділок, 30 жовтня, хіп-хоп-виконавець виявив, що його організатори поєдинку з росіянином Оксимироном (Мирон Федоров) імовірно обдурили його.

Dizaster обурився, дізнавшись, що KOTD отримала за баттл близько 400 тисяч доларів. Зокрема, за футболку з рекламою, яку репер наділ під час словесної дуелі, лізі заплатили близько 30 тисяч доларів. Виконавець заявив, що організатори «приховали це від всіх і нічого не заплатили» учасникам поєдинку.

«Знаєш що. Напиши всю правду. Знаєш чому? Вони дали Оксимирону дві тисячі доларів, і якщо ти дійсно хочеш чортової правди, то причина, по якій Оксі не заплатили, — це тому, що йому з самого початку сказали, що ніяких грошей немає взагалі», — заявив він кореспонденту «».

«Якщо вони дійсно заробили сотні тисяч доларів, заплативши мені при цьому стільки, скільки заплатили... Ось що я скажу тобі: тут буде чортова війна», — додав Dizaster.

Після бесіди репер опублікував кілька постів в Twitter, в яких розкритикував KODT. Він заявив, що баттл з Оксимироном був повністю його ідеєю, звинуватив лігу в жадібності і натякнув на завершення співпраці.

— DIZASTER #1 (@MRDIZASTER) 24 жовтня 2017, 21:16

Dizaster — володар чемпіонського титулу американської ліги баттл-репу King Of The Dot. 16 жовтня він взяв участь у поєдинку з Оксимироном.


banner14

Категория: Культура

Dizaster посварився з реп-лігою KOTD після інтерв'ю «Стрічці.ру»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.