Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Американська актриса звинуватила Стівена Сігала в домаганнях


Опубликованно 08.12.2017 01:25

Американська актриса звинуватила Стівена Сігала в домаганнях

Американська актриса Ліза Герреро звинуватила актора Стівена Сігала в сексуальних домаганнях. Про це пише NME.

За словами артистки, в 1990-х вона намагалася отримати одну з провідних ролей у фільмі «Вогонь з пекла». Сігал виступав продюсером стрічки і грав у ній головного героя, а також підбирав актрис.

Герреро зазначила, що огляди актор проводив у себе вдома. Вона поїхала туди з співробітницею кастингових агентства. Сігал, підкреслила актриса, постав перед ними, одягнений в одну тільки шовкову робу.

«На наступний день менеджер подзвонив мені і сказав, що Стівен хоче дати мені головну роль, але мені потрібно повернутися до нього додому для "приватною репетиції"», — розповіла Герреро.

Актриса відмовилася від пропозиції, і їй дали роль другого плану. Вона додала, що її і зовсім вирізали з фільму після того, як під час зйомок вона не прийняла пропозицію Сігала усамітнитися в його гримерній кімнаті.

Жінка вирішила розповісти про інцидент після секс-скандалу з продюсером Харві Вайнштейном. Герреро стверджує, що ситуація, в якій вона опинилася з Сігалом, дуже схожа на те, як Вайнштейн домагався актрис: «Він діяв так само, як Сігал. Пізніше Я дізналася, що він відомий такими вчинками».

На домагання Вайнштейна поскаржилися, зокрема, актриси Кара Делевінь, Леа Сейду і Анджеліна Джолі. На тлі їх зізнань безліч інших голлівудських знаменитостей і співачок стали розповідати про домагання та зґвалтування.

Стівен Сігал отримав громадянство Росії в листопаді 2016 року.

Герреро зіграв епізодичні ролі в таких фільмах, як «Людина, яка змінила все», «Політ завдовжки в життя», «Любовний напій №9» і «Бетмен повертається».Передісторія: Колишня солістка Crystal Castles звинуватила співзасновник групи у зґвалтуваннях


banner14

Категория: Культура

Американська актриса звинуватила Стівена Сігала в домаганнях


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.