Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"Делойт" постраждали від витоку даних


Опубликованно 23.12.2017 00:44

Гетті Зображень

Корпоративних фінансів компанії "Делойт" гіганта піддалася кібер-атаки, яка скомпрометувала конфіденційні дані, включаючи особисті адреси електронної пошти деяких з своїх клієнтів, компанія підтвердила.

Його системи були доступні з допомогою платформи електронної пошти та "дуже мало" клієнтів постраждали, повідомив "Делойт".

Охоронець повідомив про напад був виявлений в березні, але могло б відбутися на кілька місяців раніше.

Сказав "делойт", він зв'язався з тими, чиї дані були доступні.

Він не підтвердив точно, скільки людей постраждало або скільки інформація була скомпрометована.

Компанія "делойт" проводить аудиторські, консультаційні, податкові і фінансові консультації для клієнтів по всьому світу.

За рік, що закінчився 31 травня, повідомила про доходи в розмірі ?3.38 млрд ($4,6 млрд).Адреси електронної пошти

Професор Алан Вудворд, експерта з кібер-безпеки в університеті Суррея, сказав BBC, що тільки приватні адреси електронної пошти були цінні дані для хакерів.

"Багато людей очікують, що їх адресу електронної пошти, щоб бути в суспільному надбанні", - сказав він.

"Але те, що більшість людей зробити, коли маєш справу з конфіденційних питань, у них є другий адресу - і, схоже, це, що, може бути, давайте сюди.

"Це буде означати, дані люди будуть порушені? Не дуже - але вища, більш конфіденційної адреси електронної пошти, значить, фішингу може стати набагато більш складною."

Фішинг-це спроба злочинців, щоб отримати цінну інформацію, таку як паролі і дані кредитної картки, вдавшись до електронної пошти з офіційного джерела.

Це більш імовірно, щоб процвітати, якщо воно Надіслано за адресою, який регулярно отримує кореспонденцію від реальної організації.

Сказав "делойт" були перевірені на платформи доступ до електронної пошти і вирішив, що не було "ніяких збоїв" у роботі своїм клієнтам.

Однак Тоні Пеппер, виконавчий директор з безпеки вихідні дані компанії, заявив, що зламаних серверів електронної пошти може бути повністю секретної інформації.

"Саме тому багатофакторного контролю доступу, такі як двофакторна аутентифікація-це важливо, особливо для адміністраторів", - сказав він.

"Це робить його набагато важче отримати незаконний доступ, в першу чергу, і видає попередження, якщо хтось намагається увійти в систему без вашого відома."

Двофакторна аутентифікація передбачає надання додаткової інформації перед входом - наприклад, код доступу, відправлений в текстовому повідомленні.

Містер перець додав, що окремі листи також повинні бути зашифровані.

У своїй заяві сказав, що "Делойт" про це були проінформовані органи влади та регулятори порушення.

"Компанія" делойт "як і раніше глибоко переконана в тому, що його кібер-безпеки оборони є кращими у своєму класі, щоб інвестувати в області захисту конфіденційної інформації і постійно переглядає та підвищення кібер-безпеки", сказав він.


banner14

Категория: Финансы

"Делойт" постраждали від витоку даних


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.