Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Катар використовує 38 млрд доларів для підтримки економіки


Опубликованно 24.12.2017 02:39

Катар використовує 38 млрд доларів для підтримки економіки

Катару використовувала $38 млрд. (?29 млрд) для підтримки економіки під час суперечки з іншими арабськими державами, відзначає рейтингове агентство.

Торгівлі, туризму та банківського секторів були всього страждають від обмежень, введена в червні Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет і Бахрейн, за даними Moody's.

За її оцінками, близько $30 млрд витекло з банківської системи Катару і чекає подальшого розведення.

Сусіди Катару кажуть, що вони його відрізали за його передбачуваної підтримки тероризму.

Він відмовляє у підтримці екстремістських груп і каже, що криза є політично вмотивованим. Катар кризи: що потрібно знати Чому Катар знаходиться в центрі уваги з тероризмом претензій

У Саудівській Аравії на чолі блоку заявив 5 червня, що вони розірвали всі зв'язки з Катаром.

Катару тільки сухопутний кордон була закрита; судами, плаваючими під Катарським прапором або тих, хто служить Катару заборонили док-в багатьох портах; і багато повітряного простору регіону була закрита для обох Катарські літаки та іноземні авіакомпанії, що виконують рейси в і з Дохи.

Уряд Катару підкреслив, що він не мав достатніх сил, щоб захистити свою економіку під час кризи, але й іноземні інвестори здійснили політ без прогресу в напрямку врегулювання.

Катар фондовий ринок втратив 15% своєї ринкової вартості за 100 днів, наїзд на 52-місячного мінімуму на цьому тижні.

Банки емірату також стикаються зі зростанням вартості фондування, так як деякі кредитори Перської затоки вирішили не пролонгувати свої депозити.

Агентство Moody's підрахувало, що Катар використовував 38.5 млрд дол., що еквівалентно 23% ВВП на підтримку економіки в перші два місяці кризи.

Він також попередив, що дипломатичний конфлікт створив невизначеність затоки і може негативно позначитися на кредитній кругозору всіх зацікавлених країн.

"Важкість дипломатичний конфлікт між країнами Перської затоки є безпрецедентним, що збільшує невизначеність щодо кінцевої економічної, бюджетної і соціальної вплив на ССЗ [Ради співробітництва Перської затоки в цілому", - сказав віце-президент агентства Moody's Штеффен Дік.

"Хоча ми очікуємо, що GCC, щоб подолати розкол, напруженість збереження або навіть нарощування - буде негативний фактор для кредитного Катарі та Бахрейні."

Зростання заборгованості, збільшення заборгованості видача з інших держав РСАДПЗ, а також зростання процентних ставок у США чинили тиск на фінансування витрат Бахрейну, починаючи з 2014 року, заявив Moody's.


banner14

Категория: Финансы

Катар використовує 38 млрд доларів для підтримки економіки


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.