Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Праці пропонує новий податок на букмекерів


Опубликованно 25.12.2017 00:57

Праці пропонує новий податок на букмекерів

ПА

Каже, що його праця буде розглядати змушує букмекерів платити податок, щоб допомогти в лікуванні проблемних гравців.

Заступник лідера Тома Уотсона скажу готівку будуть використані для лікування ДСЗ і припинити "руйнівний цикл наркоманія".

Виступаючи на партійній конференції в Брайтоні, він оголосить відгук про масштаби проблеми.

Тим часом, працею, також закликаємо уряд провести додаткові ?500 млн у фонд зимової допомоги НСЗ.

Асоціація британських букмекерів заявив, що не заперечуватиме проти "відповідного обов'язкового збору у фонд проблемних азартних ігор лікування. Складна проблема азартних ігор Праці зобов'язується заборонити рекламу азартних ігор на футбольну форму Праці 'доведення діючих договорів ПФИ в будинку'

Праці зобов'язалися протистояти Британії "прихованою епідемією ігроманії", а раніше в цьому місяці запропонував заборонити рекламу букмекерських контор на футбольні майки.

Містер Уотсон повернеться до теми у своєму виступі перед делегатами у вівторок, заявивши, що деякі компанії "навмисне напад на наших бідних громад в той час як сотні тисяч людей гинуть від наркоманії".

"Ігроманія-це хвороба і пора було приймати всерйоз", - скаже він.

Коментар праці також будуть розглянуті можливості ДСЗ запропонувати служб охорони психічного здоров'я для осіб з ігровою залежністю.

У 2015 році звіт комісії з азартних ігор оцінками, кількість "проблемних гравців" в діапазоні від 300 000 до 430,000 людина.

Він визначив це як "гральний бізнес до такої міри, що компрометує, руйнує або сімейного збитки, особистого або рекреаційних занять".

В даний час гральні заклади вносити добровільні внески у благодійний інформацію gambleaware, щоб допомогти заплатити за освіту, наукові дослідження і лікування ігроманії.

Праці буде розглянути питання про заміну з обов'язковою системою.

Асоціація британських букмекерів сказав, що його підтримали "доказова підхід до вирішення проблеми грального бізнесу у Великобританії і готові підтримати ідею містера Уотсона огляду, якщо вона сприяла цьому".

Прес-секретар додав: "ми не могли б протиставити адекватний, обов'язковий податок на гральний бізнес в фонд азартних ігор лікування, як ми вже давно стверджують, що гральний бізнес повинен працювати разом, щоб зменшити кількість проблемних гравців і враховувати той факт, що більшість проблемних гравців переміщатися між різними формами азартних ігор".

Також на три дні конференції лейбористів у Брайтоні, тіньовий міністр охорони здоров'я Джонатан Ешворт зажадає ?зимові катапультування 500м для nhs.

Містер Эшуорт розкажуть делегати прем'єр-міністра не повинні дотримуватися її "голову в пісок", тому що "колапс" в таких масштабах, як в минулому році зимові криза призведе в тисячі людей вже чекає лікування і електронної.

Праці скаже, що додаткові гроші потрібні на підвищення потенціалу лікарень, дозволить nhs для того щоб найняти додаткових номера-співробітники агентства і поліпшення передачі пацієнтів до соціальної допомоги.

Партія обіцяла збільшити витрати на nhs через 5% прибуткового податку фізичних осіб для високих добувачів і каже зимовий катапультування може бути оплачено до цього.

Уряд заявило, що воно має "надійні плани" на зиму, які підтримуються "додаткові 100 млн фунтів на кафедрах і Е і 2 мільярди фунтів фінансування системи соціальної допомоги".

У вас є проблеми з азартними іграми? Яку допомогу була доступна для вас? Поділіться своїм досвідом з нами по електронній пошті haveyoursay@bbc.co.uk.

Будь ласка, вкажіть контактний телефон, якщо ви готові говорити з журналістом Бі-бі-сі. Ви також можете зв'язатися з нами за наступними способами: У whatsapp: +44 7555 173285 Надсилайте фотографії/відео yourpics@bbc.co.uk Завантажити свої фотографії / відео тут Твіт: @BBC_HaveYourSay Текст SMS або MMS 61124


banner14

Категория: Финансы

Праці пропонує новий податок на букмекерів


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.