Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

ЄС прагне бордюри з торгівлі інструментами тортур


Опубликованно 25.12.2017 00:57

ЄС прагне бордюри з торгівлі інструментами тортур

/Гетті

Європейський Союз підтримує зусилля щодо обмеження глобального торгівля знаряддя тортур і інструменти, що використовуються для проведення страт.

Майже 60 країн взяли на себе зобов'язання приєднатися до альянсу для тортур-вільної торгівлі, що формально оголошений організацією Об'єднаних Націй в понеділок.

Країни з найбільшим числом страт, включаючи Китай і США, не беруть участь.

Але прихильники цієї ініціативи кажуть альянсу-це старт.

Товари, такі як шок ременями, шипами кийки та газові камери серед продуктів, орієнтованих на рух, які також за підтримки Аргентини і Монголії.

Деякі предмети можна знайти для покупки онлайн, що комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем назвала "неприйнятними".

"Я не наївний. Я знаю, що ти можеш катувати людину олівцем якщо ви хочете, але це так, принаймні, обмежити доступ до цієї продукції", - говорить Пані Мальмстрем в інтерв'ю ВВС. Дональд Трамп: ООН не досяг свого потенціалу Північна Корея каже, що санкції прискорять ядерної програми

Члени альянсу планують співпрацювати в приборканні торгівлю цими товарами, і обмінюватися інформацією про торгових шляхах. Пані Мальмстрем заявила, що вона також сподівається, що він буде ізолювати неучасників політично.

Великобританії, Канаді, Бразилії та Мексиці серед 57 країн, які зобов'язалися альянсу досі, її офіс сказав.Вийти на світовий рівень

Ця ініціатива спирається на вже раніше обмеження ЄС на торгівлю в катувальний інвентар та експорт лікарських препаратів, які можуть використовуватися для проведення смертельних ін'єкцій.

Ці нові правила призвели до дефіциту виконання наркотиків в США і сприяли зменшенню числа страт.

США поставили 20 чоловік до смерті в минулому році, найнижче число починаючи з 1991 року, за даними "Міжнародної амністії".

"У нас дуже жорстке законодавство в Європейському Союзі ... але це не досить," пані Мальмстрьом розповіла Бі-бі-сі. "Ми повинні вийти на світовий рівень".

ЄС

Дебора денно, професор юридичної школи Фордхем в Нью-Йорку, сказав, що формування альянсу говорить про те, що більше держав задаються питанням про застосування тортур і страти - навіть якщо практика буде продовжуватися.

Диск також повинен мати практичний ефект, допомагаючи закрити місця за межами Європи, де нас не міг дивитися на імпорт ліків для виконання, - додала вона.

"Це виглядає як дуже позитивний розвиток", - сказала вона.

Китай провів найбільшу кількість страт в 2016 році, далі йдуть Іран, Саудівська Аравія, Ірак і Пакистан, повідомляє Міжнародна амністія. США займає сьоме місце після Єгипту.

Представник Держдепартаменту США відмовився коментувати. Китайські чиновники не могли бути досягнуто за коментар.

Якщо вона вселяє довіру, торговельний бойкот може мати якийсь вплив, - сказав Роберт Блекере, професор Нью-Йоркської юридичної школи та автор книги "смерть покарання". Але він сказав, що він вважає, що Альянс робить ведмежу послугу, заявивши, що смертна кара і тортури.

"Вони можуть думати, що роблять, що вони належним чином підкреслити, наскільки морально погано смертної кари, але я думаю, прирівнюючи їх шкоду як явно морально погано тортур", - сказав він.

"Тортури-це не просто", - додав він. "Смертна кара ... може бути".


banner14

Категория: Финансы

ЄС прагне бордюри з торгівлі інструментами тортур


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.