Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

В історії пісні Sweet Dreams виявилися замішані наркотики


Опубликованно 10.01.2018 00:12

В історії пісні Sweet Dreams виявилися замішані наркотики

Дейв Стюарт з британського сінті-поп-дуету Eurythmics розповів історію створення хіта Sweet Dreams. В період роботи над композицією музикант щільно сидів на амфетамине, пише The Guardian.

Стюарт розповів, як він разом з вокалісткою Енні Леннокс вирушив у складі групи The Tourists в Австралію, проте колектив розпався прямо під час турне. В результаті вони проводили вільний час в готелі, намагаючись записувати музику. При цьому Леннокс перебувала в депресії.

«Енні лежала на підлозі в позі ембріона, коли у мене раптом вийшло зробити біт і риф. Вона несподівано запитала: "Що це за чортівня?", потім схопилася і стала грати на другому синтезаторі. Тоді ми записали початок Sweet Dreams», — сказав Стюарт.

Музикант підкреслив, що продюсери спочатку відмовлялися купувати трек з-за відсутності приспіву. Все змінилося після того, як його почали регулярно ставити на радіо в американському Клівленді.

Леннокс додала, що люди неправильно розуміють текст пісні, а саме рядка «Хто хоче використовувати тебе, хто хоче бути використаним». «Люди вважають, що це про секс і садо-мазо, але це зовсім не так. Ця пісня, судячи з усього, головна композиція в брит-попа, яку неправильно зрозуміли. Деякі думають, що я співаю: "Солодкі мрії зроблені з сиру" (Sweet dreams are made of cheese)"», — поскаржилася співачка.

Повна назва треку — Sweet Dreams (Are Made of This). Композиція вийшла як сингл в 1983 році, стала заголовною композицією для однойменного альбому Eurythmics і найуспішнішим хітом дуету. Вона потрапила в список 500 найкращих пісень усіх часів за версією журналу Rolling Stone і посіла перше місце в американському чарті Billboard Hot 100. Трек неодноразово використовувався в популярних фільмах, таких як «Гіркий місяць», «Пан Ніхто» і «Люди Ікс: Апокаліпсис», а в 1995-му на неї записав кавер шок-рокер Мерилін Менсон. Eurythmics розпалися в 2005 році.


banner14

Категория: Культура

В історії пісні Sweet Dreams виявилися замішані наркотики


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.