Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Телефони Google піксель 2 взяти арти селфи


Опубликованно 10.01.2018 05:30

Телефони Google піксель 2 взяти арти селфи

У другому поколінні від Google піксель мобільних телефонів здатні приймати режим "портрет" фотографії через їх передні і задні одинарні лінзи.

Інші смартфони зуміли автоматично розмити фон зображення протягом деякого часу, але вони, як правило, ґрунтуються на використанні двох камер на спинах телефонів, щоб створити реалістичні ефекти.

Google заявила, що її нововведення означало, що могли б зробити більше місця для батареї і ввести фронтальних динаміка.

Але і через гніздо для навушників.

Замість того, щоб використовувати спеціальний 3,5 мм порт, користувачам потрібно буде або використовувати бездротові навушники - Google-це продаж пари називають піксель бутони - або USB-C і роз'єм зарядки.

При запуску оригінального пікселя телефонів, пошук фірми насміхалися над відмовою від Apple традиційних гніздо і зробив силу своєї протилежної стратегії.

Прес-секретар захищав розворот кажуть інженери піксель вважається, що USB-з вже "дозріли як стандарт" за минулий рік.

Близько 2,8 млн одиниць вихідного пікселя телефони поставляються з моменту їх запуску в минулому році, за даними дослідницької фірми IDC, становить лише 0,5% від ширший ринок смартфонів.

Продажі були частково обмежені нездатність фірми виробляти достатньо апаратів, щоб задовольнити попит.

Гугл

Гугл сказав, що це справляє пікселя 2 і більше пікселів 2 ХL моделі "у великих кількостях".

Але один з експертів сумнівається, чи достатньо вона зробила, щоб являти собою серйозну загрозу для інших телефонів-виробники андроїд.

"Запускає пристрій в такому регіоні, як Західна Європа, вимагає підтримувати до 50-плюс операторів і 70-плюс рітейлерів", - сказав компанії IDC Франциско Джеронімо.

"Google буде поставити на місце масового збуту і маркетингу організації, щоб мати можливість конкурувати з Samsung і Huawei".

Гугл

Склад пікселя в частині зусилля, щоб переконатися, що споживачі завжди пропонують останню версію Android. Телефони гарантовані останній випуск, як тільки Google робить його доступним, не менше трьох років - на відміну від інших брендів.

Однак, технологічний гігант також активно підтримують кілька унікальних особливостей у Сан-Франциско.

Одного-об'єктива портретна фотозйомка стало можливим прийняттям двох пікселів датчика - значення кожного пікселя може використовуватися як для запису зображення і визначити концентрації, а не тільки одне або інше.

Деякі смартфони Samsung вже оснащені технологією, але Google побудував на ньому з фірмовим програмним забезпеченням, щоб зробити можливим створення карти глибини для фотографій, який може бути використаний для додавання спеціальних ефектів.

Гугл

Додатковою перевагою цього підходу є те, що нові телефони' стійка "селфи" камери також можна використовувати в портретному режимі. І в найближчі місяці, Google має намір використовувати детальну інформацію, щоб дозволити користувачам додавати доповненої реальності герої і персонажі їх образи.

Ще однією новою особливістю є можливість викликати на Google Асистент помічник штучного інтелекту, стискаючи трубками з обох сторін.

Фірма запропонувала це зробило його легше активувати, додавши, що вона підготувала програму, щоб тільки звернути увагу на явну вичавлює.

Крім того, на OLED (органічних світловипромінювальних діодів) екрани тепер автоматично відображати назву пісні, якщо це чули, граючи в околицях.

Гугл

Тады-як функція заснована на базі десятків тисяч треків завантажити на пристрій заздалегідь. Це дозволяє шукати зустрічі через інтернет, які б підірвали батарею швидше.

Один з нових телефонів також було представлено авто-переводячи розмову англійською та шведською динамік носіння пікселів нирки для створення більш зручну роботу, ніж нормально, коли, використовуючи додаток "перекладач" фірми,

Нові телефони від 4% до 11% дорожче, ніж їх попередники у Великобританії, в залежності від конфігурації.

На 5 дюймів (12,7 см) версія починається від ?629 і моделі 6 дюймів (15,2 см) в ?799.

Гугл

Минулого місяця, компанія Google погодилася виплатити $1,1 млрд (?828 м) до HTC, щоб найняти 2 000 інженерів, багато з яких брали безпосередню участь у створенні нових телефонів'.

Один експерт запропонував фірма зараз стоїть хитра еквілібристика.

"Виклик для Google полягає в тому, що якщо він починає пріоритетності нових функцій і можливостей на пристроях, вона ризикує внести розбрат дуже важливих партнерів, як Samsung", - зазначив Бен Вуд з вуха розуміння.

"І що важливіше для блага імперії Гугл? Це досягає, що Android має чи це бажання Google, щоб мати власну апаратну платформу?"Аналіз:

Гугл Рорі Cellan-Джонс кореспондент, технології

Одна річ, ви повинні сказати про обладнання амбіції компанії Google - Це не здаватися, коли продажі розчарувати.

Мрія VR гарнітури обіцяв бути великим кроком вперед у віртуальній реальності, але ви будете боротися, щоб знайти будь-хто, хто використовував один.

Гугл будинок демонструє здатності фірми Ай але настав довгий час після Амазонки Відлуння і все ще бореться, щоб наздогнати.

Перший піксель була велика камера, завоював дуже позитивні відгуки в кінцевому підсумку з приблизно 0,5% від світового ринку смартфонів.

Але тепер всі три продукти Отримують оновлення з Google робить сміливе заяву про свою здатність об'єднати апаратне та програмне забезпечення, щоб зробити великий досвід користувачів - а як той інший маленької технологічної компанії, що мають у своєму асортименті дуже вигідно ідевайсов.

Це піксель 2, що тепер флагманським пристроєм від Google, поєднує в собі комфорт, які фірма каже, що ви не побачите на інших Android-смартфонів.

Сундар Пичаи повторив своє повідомлення про ІІ-Першій світовій, і в нову еру, де ми співпрацюємо більш природно з наших пристроїв. Одним з прикладів об'єднує обидва - стисніть функція, яка викликає помічник Google на піксель.

Він вважає, що його інженери ведуть світ в машинне навчання і що потрібно теж перевести на лідерство в машинах.

Може бути, - але в першу чергу його компанія потребує до його грі у двох інших ключових областях: маркетинг і виробництво. Це все дуже добре, будинок це смартфон, який отримав п'ять зірок відгуки, але якщо Ви не можете прийняти достатньо, щоб задовольнити попит, Ви не збираєтеся отримати дуже далеко. Міні-динамік

Google представила інші продукти, при його створенні, у тому числі зменшену версію свого домашнього смарт-динамік, і велику видання призначені для високоякісного відтворення музики.

Гугл

Домашній міні буде коштувати $49 і можна тап на основі команди, а також реагує на голоси.

В 399 $будинку Макса, який містить дві сабвуфер для чудового бас - використовує штучний інтелект програмне забезпечення для обліку того, де він був поміщений в кімнаті і регулює звуковий баланс, щоб задовольнити.

Макс, швидше за все, конкурувати з динаміками від sonos - які оголосили години раніше, що б додати помічник Google на свій останній динамік в 2018 році.

Один з експертів сказав, що міні можна звернутися до тих, хто хоче кілька розумних ораторів в їхньому будинку, а також прайс-свідомий під-25С.

Гугл

"Google був на задній нозі в конкуренцію з Amazon", - сказав Адам Саймон з консалтингової контексті.

"Прийшов додому після Амазонки Луна, це не мати той же спектр розумний будинок партнери або типи доступних пристроїв, і зараз Google намагається наздогнати."

Мабуть, головним сюрпризом заходу став кліпи Гуглі, невелика окрема камера, яка використовує машинне навчання, щоб дізнатися цікаві сюжети і знайомі обличчя, щоб записати.

Прилад конструирован для того щоб бути обрізаний на одяг або інші предмети і тільки передає відео і фото на смартфон, коли командував.

Гугл

GoPro в акції впали, коли він був відкритий, але споживачі можуть боротися, щоб зрозуміти необхідність 249 $гаджета.

Новий високого класу хром ОС ноутбука під назвою Pixelbook також було оголошено, що є помічник Google вбудований, додатковий стилус. і можете запускати додатки для Android.


banner14

Категория: Финансы

Телефони Google піксель 2 взяти арти селфи


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.