Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Зліт і падіння монарха


Опубликованно 11.01.2018 01:59

Зліт і падіння монарха

Глобус

Монарх, який нещодавно пішов у банкрутство, був частиною туристичної групи, витоки якої сягають 90-ті роки, задовго до масових авіаперевезень.

Крізь п'янкий 1970-х і 80-х років, коли закордонні поїздки були на піку моди, в нову еру жорсткої конкуренції з бюджетними авіакомпаніями, монарх як і раніше борознили небо.

Але до 2017 року жорстка конкуренція зробили бізнес, неспроможні.

А 2 жовтня він перестав працювати.Історія монарха

У 1928 заповзятливий молодий Швейцарський італієць Антоніо переглянути Всі фото, зауважив розрив на ринку.

Він зрозумів, що туристи, які відвідують його ідилічному куточку Європи можуть бути переправлені через озеро Лугано. Так він купив підйомник і почали туристичний бізнес, який в кінцевому підсумку стають подорожі гігантський Глобус.

Через Сорок років, у 1968 в сім'ї переглянути Всі фото помічений новий спосіб порома туристи їх шляху. Вони вирішили повернутися в Нью-авіакомпанія була заснована британськими бізнесменами, Білл Ходжсон і не Павич, що б залучити туристів в місця краси в Європі.

Монарх було запущено всього два літаки вид з ангара в аеропорту Лутон, і взяв нову еру пакет свята вихідний.

Дочка Білла Ходжсона, Мері-Енн Харді, пам'ятає авіакомпанії в ті дні як "одна велика щаслива родина". В той час як її батько був директором, її мати розробив першу уніформу для бортпровідників, канаркового кольору. Сім'я перевірив харчування на борту під час вечері вдома.

Монарх

У 1970-х роках пакет свята були дійсно зняті. Британці сприйняли можливість прийняти екзотичний континентальний перерву, а не тремтячи від термос Скегнессе.

Монарх був спрямований не на багатих, а на звичайних сімей: "чоловік, який прийшов додому в п'ятницю і покласти гроші в банку з-під варення, щоб зберегти для літнього відпочинку, - говорить г-жа Харді.

В ті часи політ здавалося розкішшю, з півень у вині, яловичина по-бургундськи і безкоштовні напої в меню.

Але часи були зовсім не легкими. Сплеск цін на нафту на початку сімдесятих послав ще одне гучне ім'я в пакет, відпустку, суд, адміністрацію.

Монарх, можливо, пішов занадто; Міс Харді пам'ятає, її батько був "дуже напружена".

Але ставлення в галузі взаємної підтримки, - говорить г-жа Харді, "не настільки запеклою, як зараз" монарх і вижив. Він навіть взяв на себе частину надлишкового персоналу судовому лінії.

Гетті Зображень

У 1980-х роках, в той час як комплексні тури і раніше користуються популярністю, існує зростаючий ринок для самостійної подорожі, з відпочиваючих воліють поєднувати власні рейси і готелі.

Монарх відповів, пропонуючи свої перші регулярні рейси з Менорка в Лутон в 1985 році. З тих пір він був безпосередньо конкурують з іншими перевізниками, а не тільки як частина туристичного оператора.

Містер Ходжсон пішов у відставку до того часу, один з небагатьох шкодує про те, що він придбав літака bac 1-11, що було набагато гучніше, ніж у Boeing 720 "пошепки гіганти", який він купив раніше, каже його дочка.

Гетті Зображень

У 1995 новоспеченої бюджетна авіакомпанія easyjet створила свою власну базу разом з монархом в Лутон і бюджетними авіалініями промисловості швидко зростала, приймаючи пари на вихідні, citybreaks, парубочий вечір, для ще більш екзотичних країнах, на гірськолижних курортах взимку, пляж влітку.

"З допомогою бюджетних авіаліній, було простіше забронювати прямі, це коли монарх почав реально боротися," каже пані Харді.

Фокус відсунувся від обслуговування клієнтів до тих, хто запропонував найдешевший тариф.

Поки є місце для всіх. І до того часу фінансової кризи в 2008 монарха було 32 літака, що летить в більш ніж 100 країн Індії, Африки, Карібського басейну, США і Європи.

Але це не могло тривати.

"Конкурс був невблаганний. Вона розширювалася. Він мав дуже глибокі кишені, навіть коли я керував монарх сім чи вісім років тому", - згадує Тім джинси, колишній директор-розпорядник фірми.

"Там були попереджувальні знаки, потім і я думаю, що надалі ринок отримав тільки складніше.

"Конкуренція-це все справедливо і нормально, дуже добре для споживачів, але в кінцевому підсумку конкуренція може бути нестійким. І смерть монарха-це прямий результат цього," містер Джинс говорить.

Гарет Кэттермоул

Гетті Зображень

У 2011 Арабська Весна підштовхнули вгору ціни на нафту в черговий раз. За кілька років сім'я переглянути Всі фото вливали гроші, щоб підлатати баланс монарха.

Але, нарешті, з зяючої дефіцит у Пенсійному плані, в 2014, сім'ї було достатньо. Вони поставлять остаточний ?50м в компанії, якими вони володіли протягом півстоліття, і продав його на фахівців поворот greybull в столиці.

Компанія відмовилася від далеких маршрутів і 700 робочих місць були скорочені. Це виявилося лише тимчасовим перепочинком. Навіть здоровенний інвестицій від Грейбула не достатньо, щоб привести монарха до бойового ваги приймати на бюджетні перевізники.

Теракти у Єгипті, Туреччині і Тунісі, міграційний криза в Південній Європі, а останнім часом слабкість фунта після референдуму ЄС все КК відпочиваючих ходьби від деяких з найбільш популярних монарха напрямків.

На 2 жовтня 2017 авіакомпанії бухгалтерів КПМГ оголосила про те, що справа близько, і влади розгорнули найбільший у мирний час репатріації британців, щоб привести монарха в минулому 110,000 пасажирів додому.

Але сама авіакомпанія закінчилася Злітна смуга.


banner14

Категория: Финансы

Зліт і падіння монарха


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.