Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Нью-Йорку продали найдорожчу картину в світі


Опубликованно 11.01.2018 02:37

У Нью-Йорку продали найдорожчу картину в світі

На аукціоні christie's в Нью-Йорку за 400 мільйонів доларів продали творіння італійського художника Леонардо Да Вінчі «Рятівник світу». Про це повідомляють РИА Новости.

Це єдиний твір живописця, яка перебувала в даний час в приватній колекції. Сума угоди виявилася рекордною для виставленого на аукціон твори мистецтва.

Початкова ціна лота становила 100 мільйонів доларів, але за півгодини піднялася до 400 мільйонів.

Картина «Спаситель світу» відноситься приблизно до 1500 року. Перші згадки про твір відносять до колекції короля Англії Карла I (1600-1649). Наступна згадка — від 1763 року, коли незаконний син графа Букінгемського Карл Шеффілд виставив картину на аукціон. З тих пір полотно зникло майже на півтора століття, поки не з'явилася в колекції одного з найбагатших людей Англії Фредеріка Кука. Тоді експерти віднесли твір до кисті одного з учнів Да Вінчі.

У 2005 році картина з невстановленим авторством опинилася на регіональному аукціоні в США, де була продана менш ніж за 10 тисяч доларів. З тих пір картина перебувала під пильною увагою фахівців з творчості Да Вінчі. Після реставраційних робіт і встановлення автентичності, вона була виставлена на акціон christie's.

В кінці жовтня в Парижі за 631,5 тисячу євро продали репродукцію Мони Лізи з домалювати художником Марселем Дюшаном вусами.


banner14

Категория: Культура

У Нью-Йорку продали найдорожчу картину в світі


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.