Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Инэос звужує варіанти для нового заводу


Опубликованно 11.01.2018 10:06

Инэос звужує варіанти для нового заводу

Инэос

На місці заводу побудувати новий позашляховик звузився до трьох варіантів, за даними Інституту.

Джим Реткліфф, засновник Інституту, планує побудувати міцний позашляховик, яким він вірить, буде заповнити пробіл на ринку лівий для Ленд Ровер перестали будувати його захисник у 2016 році.

Новий завод може бути побудований на узбережжі на північному сході Великобританії.

Але проект також були запропоновані законсервували рослини та вільних виробничих потужностей на діючих підприємствах в Європі.

Проект являє собою серйозний відхід для ineos, яка володіє 65 хімічні заводи по всьому світу, найбільший в Грейнджмут в Шотландії.

"В ідеалі ми хотіли б побудувати його у Великобританії, тому що, звичайно, у мене є невелика пристрасть до виробництво Великобританія," містер Рэтклиф сказав сьогодні програми Бі-бі-сі.

Але Инэос каже, що більш дешевий варіант може бути взяти за законсервований завод на континенті, або використовувати виробничі лінії простоювали на європейському заводі.

"У нас було достатньо велику кількість пропозицій від континенту, де існують споруди, які ми можемо використовувати, коли вони активізують свою гру трохи і у них порожній зал", - сказав він.

Инэос виділив 650M для заводу, який має кодову назву проекту гренадер. Він оцінює об'єкт буде зайнято 1000 співробітників і підтримку і додаткові 9000 робочих місць серед постачальників.

Ленд Ровер

Сказав містер Рэтклиф проект Гренадерського зосередиться на позашляховиках, з безліччю різних моделей, включаючи пікапи.

Він сказав, що на даний момент є багато "желе цвіль" спортивних автомобілів на ринку, які він сказав, дійсно на дорозі автомобілі або "м'які машини".

"Ленд-Ровер був одним з найбільших автомобілів у світі, безумовно, один з кращих позашляховиків у світі, і це залишає зяючу цілому на ринку, тому що немає нічого, що заповнює цю дірку."


banner14

Категория: Финансы

Инэос звужує варіанти для нового заводу


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.