Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Втрати вузької зв'язки Франції


Опубликованно 12.01.2018 02:11

Втрати вузької зв'язки Франції

Втрати при підключенні Франції скоротився в першій половині року, так як бореться модний бренд продовжує закривати неефективні магазини.

У шість місяців до 31 липня, операційні збитки становили ?5,7 млн. порівняно з ?7,9 млн за аналогічний період минулого року.

Він також призначив двох нових незалежних директорів після того, як стикаються з тиском з боку інвесторів, щоб зробити зміни вищого рівня.

Стівен Маркс, а її голова і головний виконавчий директор, був підданий критиці за те, що занадто багато контролю над дошкою.

У березні компанія повідомила свій п'ятий поспіль річний збиток, із-за зростаючої конкуренції з боку швидко модних брендів, таких як asos і Zara.

Однак, у своїх останніх результати, р-н Маркс сказав, що "значні кроки були зроблені, щоб повернути Франції до прибутковості в "найближчому майбутньому".

Фірма також призначений Сара Курран БПЕ і Робін Пигготт на його борту, не маючи незалежних невиконавчих директорів на початку цього року.

Це спонукало великих Gatemore інвестора Управління капіталом, щоб викликати борту "висміювання сучасного корпоративного управління".

Gatemore також піддав критиці засновника р-н Маркс, який має 41% акцій, для проведення роль як голова і головний виконавчий. Для однієї людини займати два керівні посади в компанії не розглядається в якості передової практики управління.

Французька зв'язок, яка має 409 точок, сказали, що були закриті сім магазинів протягом останніх 12 місяців, що призвело до скорочення 10,2% у середньому роздрібні торгові простору.

Однак, він також заявив, що відкриє свій перший новий магазин років у листопаді в Манчестері.

"[Вона відображає] наша стратегія для відкриття нових магазинів у відповідні місця, де ми вважаємо, що бренд буде прибутково торгувати," пан Маркс сказав.


banner14

Категория: Финансы

Втрати вузької зв'язки Франції


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.