Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Поганий секс назвали причиною численних звинувачень в домаганнях


Опубликованно 12.01.2018 02:20

Поганий секс назвали причиною численних звинувачень в домаганнях

Британський співак і колишній лідер групи The Smiths Стівен Морріссі виступив на підтримку продюсера Харві Вайнштейна та актора Кевіна Спейсі, звинувачених у численних сексуальних домаганнях. Музикант підкреслив, що так звані жертви знаменитостей часто просто не отримали задоволення, пише німецьке видання Spiegel.

«Якщо ти опиняєшся в чиїйсь спальні, то потрібно розуміти, до чого це може призвести, і потрібно запитати себе: "Чому ми тут, а не внизу, в лобі?"» — пояснив він.

«Люди могли чудово розуміти, що відбувається, і допустити це, але їм могло не сподобатися, або ж їм стало дуже соромно, тому вони переробляють всю історію, стверджуючи, що "були захоплені зненацька". Але якщо все пройшло дуже добре і вони насолодилися подією, вони не стануть згадувати про це», — підкреслив Морріссі.

Співак додав, що негативно відноситься до сексуальних домагань і ґвалтувань, «але в багатьох ситуаціях, коли дивишся на обставини, то розумієш, що так звана жертва просто була розчарована».

Багато голлівудські знаменитості заговорили про домагання на тлі секс-скандалу навколо Вайнштейна, якого десятки актрис звинуватили в домаганнях і зґвалтуваннях. Серед передбачуваних жертв продюсера — Кара Делевінь, Леа Сейду і Анджеліна Джолі. В домаганнях також звинуватили, зокрема, Чарлі Шина, Кевіна Спейсі, Стівена Сігала і Дастіна Хоффмана.


banner14

Категория: Культура

Поганий секс назвали причиною численних звинувачень в домаганнях


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.