Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Від успішного музиканта іпотечного Піонер


Опубликованно 12.01.2018 04:38

Від успішного музиканта іпотечного Піонер

Хабито

Даніель Хегарти, засновник іпотечний брокер додаток Хабито, не фігура для гика.

Зброї у 35-річного не качок і густо вкриті татуюваннями, в спадок від свого часу, можливо, як успішний гітарист.

Навіть за мірками технологічних підприємців, фон Данила є нетрадиційним.

Закінчення школи в Лондоні, перш ніж йому виповнилося 16, він говорить: "Я думаю, я був трохи бунтарем. Я хотів робити те, що я хотів зробити.

"Я просто взяла вихідні, і коли місцевий магазин гітари запропонував мені працювати зайві дні, я вирішив скоротити мої дні в школі".

Потім його усунули. Але, незважаючи на вильоті професійну освіту без будь-якої кваліфікації, це не було катастрофою було б для більшості.

Талановитий гітарист, його панк-група, сироватка, отримала підписану тим же лейблом, як бой Джордж, і вийшов на трасу, заробивши кругленьку суму в 100 фунтів стерлінгів на тиждень на одного члена групи.

Данило Хегарти

Перш ніж він був 20-річний Даніель живе в Лос-Анджелесі. Але він відмовився стати відомим у своєму праві писати, і грати, в заголовку актів, таких як Роббі Вільямс, клуб 7, рожевий і Sugarbabes.

Через якихось 10 років, у нього було достатньо: "це дивне завдання. Щоб заробити гроші, Ви повинні зробити певну кількість поганої музики.

"І я прийшов до висновку, що я втомився від дивлячись на спину підліткової поп-зірки".

Тому він повернувся до Великобританії в 2007 році і нічого не робити, до музики контакту промисловість прийшла на допомогу.

"Мій друг був оперним співаком, який був поп-хіт, як Тіна Б", - каже він. "Я зателефонувала Тіні і запитала, чи знає вона, хто міг дати кому-то без будь-якої кваліфікації роботу.

"Вона сказала, що знає пару божевільних техніків, які потрібні людям".

Зустріч за чашкою кави отримав його. Божевільний технік хлопці виявилися ядром згодом розкритикованого виплати платні кредиту кредитор Вонга.

"Там були тільки мало хто з нас", - говорить Данило. "Між нами, ми зробили все, що потрібно робити."

На бабки він виявив, що він зробив, насправді, завести ще один рядок у свій лук, крім музики.

Гетті Зображень

"Він досить швидко виник, я був великим виродком", - говорить він. "Я проводив вечори, читаючи текст книги по чистій математиці, і онлайн-курси від Стенфордського університету [в Каліфорнії].

"Через пару місяців я бігав багато технічного персоналу".

Але після теплого прийому з боку позичальників, ім'я Вонга стає все більш токсичним. У 2014 році списала 220 млн. фунтів стерлінгів боргів за 330 000 борючись клієнтів після обговорення з регулюючими органами, а також створити нові чеки, повинні люди могли дозволити собі кредити вони отримували.

Даніель зніяковіло сказав, що він працював у Вонга? "Я не вибирав Вонга, Вонга вибрав мене." Але, як один з його дизайнерів, він може бути звинувачений у нездатності правильно оцінити ризики?

"Моя робота полягала в принципово побудови сайту - як змусити когось приходити і ділитися своїми інформація, і як отримати гроші в борг, коли він був у розшуку, і збираються, коли це було пов'язано."

Він пішов, як усі гриби в міжнародний бізнес з 1000 співробітників, і він, знову ж таки, витрачає занадто багато часу на дорогу.

Ще раз на вільний кінець, Данило зробив те, що рок-музиканти часто думав: "я сидів у трусах на дивані."

Данило Хегарти

Іскра ідея для онлайн іпотека Хабито прийшов від його спроби купити свій перший будинок. Деніел ледь не позбувся нерухомості після серії помилок свого іпотечного брокера.

Він каже, що вони проставляють прізвище дружини, двічі, разом зі своїм власним ім'ям. Це підтримало процес на 10 днів, а коли форма була Виправлена в-третіх, додаткове ім'я, яке було видалено не дублюються дружина, але своє.

Тепер йому здалося, що його дружина викликала клон, який теж був частиною кредиту. Продавець був на межі витягування.

Даніель каже: "я глибоко подумав про те, що я міг би зробити за пару місяців, і це найкраще, що я придумав. Але я нічого не знала про іпотеку".

Так він почав вивчати промисловості. Він звертався до іпотечних брокерів, кредиторів і регулювальних органів для того, щоб зрозуміти, як це все працює, і він приступив до будівництва Хабито.

Одна критика додаток Хабито полягає в тому, що він видаляє людський контакт. Деніел каже, що в Хабито є пункт, за яким можна поговорити з реальною людиною, але критики все ще говорять, що такі онлайн-системи, менш імовірно, щоб знайти ідеальний прообраз продукту для позичальника.

Джонатан Харріс, директор незалежного іпотечного брокера Андерсона Харріса, говорить: "є так багато додаткових критеріїв, які в наш час необхідні в іпотеку запитам ринку. Наприклад, Тип зайнятості/самозайнятості, як дохід склав, типу договору, типу майна.

"Ми вітаємо всі, що прискорює часто болісно повільний процес іпотечного кредитування, очної консультації або по телефону, буде мати місце ще деякий час - хоча іпотечні кредитори брокерів і необхідності поліпшення їх технологічних пропозицій".

Хабито

Як вона стоїть, у світі іпотечних брокерських сильно фрагментований. Найбільший гравець у Великобританії, Лондоні і країні, і тільки 6% вітчизняного ринку для себе, тому є багато можливостей для претендентів.

Деніел каже, що там просто немає видимого межі для зростання Хабито це". Компанія вже протягом 16 місяців, каже він, і кожен місяць він зріс на 20%, так що "щотижня наш жвавих коли-небудь".

Він каже, що Лондонська компанія досі позичив ?250м до 50 000 позичальників, і людина виріс з восьми до 45.

Данило додає, що працює правильний бізнес, спочатку здавалося так само нереально, як стати рок-зіркою. "Спочатку я відчував, що я мріяв, об'їжджаючи каже, що я - 'склала' генеральний директор 'вигадані' бізнес".

Але він каже, що він все-таки може бути незручно. "Я буду робити те, що я хочу зробити".

Данило також вдалося повернути ранньої користь.

Пам'ятаю, колишнього опера-поп-зірка? Тепер вона працює на нього, як і його корпоративний юрист. "Є чимало другий служаки в моєму бізнесі", - говорить він.


banner14

Категория: Финансы

Від успішного музиканта іпотечного Піонер


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.