Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Тіло Шаїнського повернуть зі США в Росію


Опубликованно 13.01.2018 02:11

Тіло Шаїнського повернуть зі США в Росію

Композитор Володимир Шаїнський буде похований в Росії після 12 січня 2018 року. До такої домовленості з вдовою померлого артиста прийшли представники Мінкульту Росії. Про це передає ТАСС в четвер, 28 грудня.

«Безумовно, враховуючи його заслуги і неоціненний внесок у вітчизняну культуру, ми б дуже хотіли, щоб знаменитий композитор був похований на батьківщині. І вже досягнута попередня домовленість, що він буде похований в Росії після 12 січня. В даний час це питання опрацьовується, деталі будуть відомі пізніше», — повідомив заступник міністра культури Олександр Журавський.

Він додав, що міністерство підтримує контакт з вдовою Володимира Шаїнського Світланою Володимирівною».

Напередодні дружина композитора оголосила, що Шаїнський не залишив заповіту про місце похорону і тому буде похований у США.

Про смерть композитора після тривалої хвороби повідомлялося 26 грудня. Шаїнський відомий як автор музики до багатьох радянських мультфільмів, в тому числі про Чебурашку. Зокрема, він написав пісню «Блакитний вагон», пісеньки крокодила Гени і старухи Шапокляк. Останні роки композитор жив у Сан-Дієго, штат Каліфорнія.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Передісторія: Вдова Шаїнського розповіла про плани поховати композитора в США


banner14

Категория: Культура

Тіло Шаїнського повернуть зі США в Росію


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.