Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Кабінет спліт-це шкодить бізнесу


Опубликованно 13.01.2018 02:25

Кабінет спліт-це шкодить бізнесу

Публічні розбіжності між членами Кабінету Міністрів підривають довіру бізнесу, Британська Торгово-промислова палата попередила.

Бізнес-лідери "терпіння поділ" в самому серці уряду, зокрема, з процесом вихід Великобританії з ЄС, повідомила група.

Він закликав міністрів, які відвідують конференції консервативної партії, щоб показати "компетентність та злагодженість.

Тереза Мей заявляє, що кабінет є організації на позиції вихід Великобританії з ЄС у Великобританії.

Прем'єр-міністр сказав у неділю, що Кабінет міністрів, включаючи міністра закордонних справ Бориса Джонсона, було вирішено відмовитися від планів вихід Великобританії з ЄС, викладені у своєму виступі в Італії в минулому місяці. Все, що потрібно знати про вихід Великобританії з ЄС Може закликав звільнити Бориса Джонсона Вихід Великобританії 'гальмується поділ Торі'

Однак, торгово-промислових палат, виготовлений з керівників підприємств, які працюють майже шість мільйонів людей між ними, зазначені побоювання бізнесу про частки в уряді.

Директор організації загального Адам Маршалл сказав: "суспільні суперечності між членами кабінету міністрів в останні тижні тільки підривають довіру бізнесу, а не тільки на переговорах вихід Великобританії з ЄС".

Фірми також потрібні чіткі дії на скорочення витрат бізнесу, будівництво ключових об'єктів інфраструктури, допомагаючи фірм заткнути діри навичок та підтримки інвестицій.

Інститут директорів (iod) закликала канцлер Філіп Хаммонд для стимулювання інвестицій приватного сектора, напередодні свого виступу на партійній конференції.

Містер Хаммонд планує оголосити додаткові ?300м, щоб покращити залізничне сполучення на півночі Англії.

Генеральний директор овн Стівен Мартін вказав на обстеження вже проведено, що передбачає ділового оптимізму знизився з початку року.

Він сказав, що це показало, що підприємства не захищені від їх політичного оточення і довіри не може бути само собою зрозумілим".

Прем'єр-міністру був встановлений в неділю, якщо були розколи в її партію, після чергового втручання закордонних справ за квартал і місяць.

"У мене є кабінет, який об'єднує місія цього уряду", - сказала пані Мей шоу Бі-бі-сі Ендрю Марр.

"Це те, що ви побачите на цьому тижні - організації в місії, щоб побудувати країну, яка працює для всіх і погодили підхід, який ми прийняли у Флоренції."

Інтерв'ю містера Джонсона для Сонця - в якому він сказав, запланованих фазового переходу місіс Мей не повинна бути "другий" більш ніж два роки - другий раз на півмісяця він виклав своє власне бачення на квартал і місяць.

Прем'єр-міністр сказав, що містер Джонсон був "абсолютно її плани на квартал і місяць, але обійшов питання про те, чи буде він "unsackable".


banner14

Категория: Финансы

Кабінет спліт-це шкодить бізнесу


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.