Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Співробітники ротас особа технічна революція


Опубликованно 13.01.2018 02:25

Співробітники ротас особа технічна революція

Гетті Зображень

Отримання права трудящих, коли ви потребуєте них. Звучить просто.

Персонал ротас часто нічних кошмарів, особливо якщо вони засновані на зміни в будь-який час дня і ночі.

Наш менеджер рота тут в підрозділ Бі-бі-сі заслуговує медалі.

Вона вже почала боять Різдво рота. Всі її телеведучі хочуть цілий тиждень, але години на вихідних, щоб заповнити.

Її величезні таблиці і різнокольорові.

Вона часто першими дізнаватися про народження, смерті і шлюби, при всіх наших недоліки.

Як і багато робочі місця, це приземлено, але критично важливих завдань.

Ось кілька прикладів того, як він може піти не так: Серйозною фірмою, що надає професійні послуги, що управляла персоналом свят з папером як залишити карти вдалося відправити файли розпатлане, без запису будь-якої кількості співробітників залишити Компанії сектора охорони здоров'я, які використовували дошки для запису свята і ротас, які були знищені за вихідні на новий миючими засобами Бізнес, в якому чотири з п'яти директорів, все забронювали свої літні канікули в той же час і розповідали один одному усно. На жаль, це не зафіксовано ніде, і воно мало великий вплив на управління клієнтських проектів і прийняття рішень. Хмара ротас

"Для будь-якого бізнесу, щоб працювати безперебійно, так як ця ситуація з Ryanair показує, планування відпустки є абсолютно критичним", - говорить Адріан Льюїс, директор компанії Activ відсутність, Хмарний провайдер програмного забезпечення для співробітників, планування відпочинку та відсутність управління.

"Сучасні хмарні технології сьогодні доступні економічно ефективно, немає ніяких причин на всіх, що будь-яка компанія повинна мати проблеми з управлінням щорічну відпустку."

Він не тільки пропонує програмні рішення компанії для співробітників ротас.

Для Planday, датська постачальник програмного забезпечення, Великобританії в даний час найшвидшими-зростаючий ринок.

"Ми вважаємо, що 80% компаній у Великобританії все ще по-старому розраховуючи на інструменти, особливо малих і середніх [компанії]", - заявив керівник християнської Brondum Planday розповів Бі-бі-сі.

Багато синій комірці працюєте по змінах і принаймні два різних роботах, але дрібні підприємства досі використовують ручку і папір, або, принаймні, електронні таблиці, містер Brondum пояснює.

"Ми бачили підприємства, які потрапляють у глибокі фінансові проблеми, тому що вони не можуть ставитися до співробітників", - говорить він.

Один з клієнтів Planday є Траскотт паб озброєнь в Лондоні.

Менеджер використовував, щоб витрачати годинник, намагаючись з'ясувати, які співробітники йому потрібні і як краще, щоб заповнити прогалини.

Але тепер, за допомогою програми, він може відслідковувати в реальному часі, який доступний для роботи, для зсуву вправо на потрібний час.Мобільні додатки

Окремо, найбільший у Великобританії рітейлер tesco, В також за допомогою мобільних додатків, що дозволяють менеджерам магазину, щоб побачити, які співробітники мають захворів, і щоб побачити, хто доступний для роботи, якщо попит.

Теско використовує програму на основі програмного забезпечення, 200 своїх магазинів, що означає, що менеджери можуть просто сканувати планшета, щоб побачити, які співробітники працюють в зміну в будь-який момент часу.

Теско каже, що це не тільки ефективної, але також означає, що працівники можуть намагатися мати розкладу, які відповідають їх способу життя.

За словами одного професора організаційної психології, це все про отримання правильного балансу.

"Ротас виглядати просто, але вони складні речі. Спілкування в інтернеті може деперсонифицировать процес", - говорить професор Кері Купер з Манчестерської бізнес-школи.

"Вся справа в характері відносин між керівництвом і співробітниками".

Проблеми компанії Ryanair, каже він, шокують: "якщо ви маєте право культури на робочому місці і ваш співробітник відчував, що його цінують, то, як правило, люди не готові відмовитися від відпочинку, щоб допомогти своїй компанії вибратися з проблеми. "

Так, компанія Ryanair є багато тих, хто зараз.


banner14

Категория: Финансы

Співробітники ротас особа технічна революція


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.