Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гламур журнал для різання друкованих видань


Опубликованно 13.01.2018 05:13

Гламур журнал для різання друкованих видань

Конде Наст

Британського журналу " Гламур говорить "спочатку в цифрі", зупиняючи свою щомісячних видань і замість того, щоб виробляти "колекційний, випуск глянцевого" два рази в рік.

Прес-секретар сказав Бі-бі-сі "мобільний-перший, соціальний-перший" крок з акцентом на красу був заснований на тому, як читачі "живуть своїм життям".

Гламур буде йти на консультацію за роботу, але "не можу підтвердити цифри" на даному етапі.

Останнього щомісячного друкованого видання буде опублікований в листопаді.

"Ми ініціативу від наших читачів, якими в основному є жінки у віці від 20 до 54", - додала вона.

Авторське Право Зображення @GlamourMagUK @GlamourMagUK

Цей крок є для "краси одержимий", - підкреслює видання, додаючи Контент, як і раніше будуть містити "деякі знаменитості і мода".

Двічі на рік у журналах буде виходити навесні і восени, що відображають красу і стиль "на майбутній сезон". Олександра Шульман про майбутнє журналів

Цей крок також побачите редакційних та комерційних команд стає "повністю інтегрований". Бі-бі-сі розуміє хід призведе до втрати деяких редакційних і працівників видавництва.

Авторське Право Зображення @LeonieRoderick @LeonieRoderick

"Сьогодні Гламур споживач переходить на інший ритм, ніж той, хто купив журнал, коли він почав у 2001 році. Це швидше, більш цілеспрямованою, мультиплатформовий відносини", журнал, додавши, що "якість ідеї, бачення і виконання залишатися Центральний".

Саймон Gresham Джонс, директор по цифровим технологіям Конде наст Великобританії сказав: "Ми з нетерпінням чекаємо надихає Гламур аудиторію по-новому".

Авторське Право Зображення @LebbyE @LebbyE

Зміни на сайті почнеться в найближчі тижні.

Цей крок має місце тільки у Великобританії, хоча журнал видається на 17 ринках, включаючи Бразилію, Францію, Німеччину та США.

Гламур-це не перший журнал, змінити свій перехід до цифрового контенту - у минулому році в стилі журналу закрила друкованому виданні, а в журналі 2014 року компанія зробила те ж саме.

Редактор гламуру Великобританії Джо Елвін був недоступний для коментарів. Аналіз редактор Бі-бі-сі медіа Амол Раджан

Що може зробити Гламур онлайн, що інші не можуть? Бути краще - більш розумний, красивий, простий у використанні - можливо. Але це не буде легко.

Неможливо обійти більш глибокі структурні сили, що обумовлюють ці зміни, який займає переліт з читачів друкованих в онлайн, і переслідування тих читачів, рекламодавців, для яких печатка не є меншим пріоритетом.

Твердження про те, що інтеграція редакційного та комерційного відділів є "подальший інноваційний рух" не багато, тому що багато інших були змушені зробити те ж саме. І коли редакційного та комерційного відділів злиття, це в основному тому, що гроші закінчуються і тому комерційному відділі контролю є редакційним матеріалом.

Гетті Зображень

І це має бути турботою для співробітників і дійсно читачі. Небезпека полягає в тому, що шляхом переміщення в інтернеті і орієнтуючись на трафік-генеруючі контент, краса, Гламур вкладає все менше і менше в якісній журналістиці. Звичайно, вони будуть заперечувати, що це або наміри або ймовірні небезпеки, але це суттєвий ризик.

Він відчував за останні місяці як епоха в журнал культури. У США, редакція Ярмарок марнославства, час, Гламур і Елль всі роз'їхалися. Не так давно журнал "Роллінг Стоун" був проданий. І в останні кілька тижнів Х'ю Хефнер і Сі Ньюхаус, два гіганта журналу, загинули.

Це може здатися натяжкою, щоб пов'язати ці події в Гламур стає в інтернеті краси, але є посилання: величезний переворот у галузі журналістики, на технологіях.

Висока якість журнальної журналістики як і раніше є майбутнє онлайн звичайно, але тільки якщо люди платять за це. Всім, хто хоче бачити журналістика буде процвітати бажаю Гламур ну, і сподіваюся, що вона фокусується на якість, як він переходить цей перехід.

Слідуйте за нами на Facebook, Twitter @BBCNewsEnts, або на Instagram в bbcnewsents. Якщо у вас є історія пропозицію по електронній пошті entertainment.news@bbc.co.uk.


banner14

Категория: Финансы

Гламур журнал для різання друкованих видань


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.