Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Той, що біжить по лезу 2049 просідає на касі нам


Опубликованно 03.02.2018 00:20

Той, що біжить по лезу 2049 просідає на касі нам

Гетті Зображень

Той, що біжить по лезу 2049 зробив значно менше, ніж очікувалося на перший уік-енд в американському прокаті.

На 31.5 млн. доларів (?24.1 м) Разом стане серйозним розчаруванням для дистриб'ютор студії Warner Bros, яка вже проектується продажу квитків між $45м і 50м$.

Його 163-хвилинний біг часу, обмеження числа показів, було сказано, щоб бути одним фактором продуктивності.

Але це було все ще найпопулярнішим у вихідні кіно в США. Він очолив бюро Великобританії коробці, з продажами понад ?6м.

Продовження культової 1982 року, який також зірки Харрісон Форд, а також Райан Гослінг, вартість Sony і Алкон розваги $150 млн, щоб зробити.

Незважаючи на сильний ріст продажів квитків та схвальні відгуки від багатьох критиків, фільм зробив $12,7 млн в четвер увечері в п'ятницю, 11.4 млн в суботу і, за прогнозами, 7.4 млн в неділю трохи більше 4000 кінотеатрів.

Підлогу Дергарабедян, старший медіа-аналітик компанії comScore, сказав: "ядро захоплених і відданих 'той, що Біжить по лезу' шанувальники були старше 25 років і переважно чоловічої статі, і приводиться в рух фільму, як очікується, на перше місце, але тривалий час роботи і малий інтерес серед жінок зробив його більш жорстким, для виходу фільму на оригіналі ж касі прогнози."

Чоловіки старше 25 років припадає половина аудиторії, за даними PostTrack, з жінками за 25 складаючи 27%.

Джефф Голдстейн, з Уорнер Бразерс, сказав той, що Біжить по лезу 2049 були розчаровані в невеликих містах і на півдні і Заході, де час і бейсбол плей-офф, здавалося, утримало кіноманів.

"Ми добре зіграли у великих і гучних ринках", - сказав він. "Alcon і Денис [Вільнев, Режисер зробив чудовий фільм. Глядачів було менше, ніж ми очікували".

Гетті Зображень

У всьому світі фільм зібрав $50.2 м і претендував на перше місце в 45 із 63 ринків, екран повідомляє газета.

Цей показник був вище, ніж 44.6 млн на марсіанин в головній ролі Метт Деймон, на перший уік-енд в 2015 році. Фільм був знятий режисером Рідлі Скоттом, який також зробив оригінальний "той, що Біжить по лезу" і був виконавчим продюсером 2049.

Китайська комедія ніколи не кажи померти взяли $66 мільйонів у всьому світі до початку міжнародної касі, штовхаючи Кингсман: Золоте коло на другому місці.

Ремейк Стівена Кінга клоун вбивця трилер він зараз взяли $305 млн у США і майже стільки ж міжнародному рівні, до початку $600м марка у всьому світі, що робить його найуспішнішим фільмом жахів.

Великобританії глядачі були великими шанувальниками, витративши $40.7 млн. (?31,1 м) на квитки з моменту його виходу на 8 вересня.


banner14

Категория: Финансы

Той, що біжить по лезу 2049 просідає на касі нам


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.