Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Людина, який найняв його мати, як шеф-кухар


Опубликованно 05.02.2018 03:31

Людина, який найняв його мати, як шеф-кухар

Munaf Кападіа працює успішний ресторан у будинку його сім'ї в Мумбаї. Він також найняв його мати, як шеф-кухар.

Під час перегляду телевізора в один недільний день тому в 2014 році, Munaf Кападіа посперечалися з мамою, що б змінити своє життя.

Тоді 25-річний співробітник Google не хотів дивитися мультфільм Сімпсони, але, як зазвичай, його мама Нафіса волів бачити її улюблені Індійські мильні опери і перемкнув канали.

Він отримав містер мислення Кападіа.

У його мами було багато навичок, але на його думку вона занадто довго дивилася телевізор.

Сповнений рішучості змусити її робити щось більш значуще, він вдарив на ідеї.

Нафіса завжди добре готує "Bohri" їжа, Індійська кухня, що значно годували, але навряд чи де-небудь служив у своєму рідному місті Мумбаї.

І тому він вирішив написати 50 друзів, запросивши їх на обід у родинному домі.

"Ми зупинилися на групі з восьми друзів, і служили їм їжею моєї мами", - згадує пан асіф Кападіа, зараз 28.

"Тоді ми почали робити це кожну суботу і неділю, відкриття його для публіки і зарядки як ресторан. Ось як на кухні Bohri народився".

Традиційно, Bohri кухні була доступна тільки в рамках співтовариства Dawoodi в Нью-маленька Мусульманська секта, яка живе в районах Індії і Пакистану.

Оскільки р-н асіф Кападіа каже, "Ви буквально довелося благати Bohri друзів або непрохані гості Bohri весіль", щоб отримати ложку.

Він поєднує Гуджараті, Парсів, а також кухні і з махараштри впливів, і часто користуються групи друзів або сімей, які живляться від однієї і тієї ж великий сталевий чашею, або "thaal".

Для свого першого "спливаючих" на обід, р-н асіф Кападіа стягується гості 700 рупій (?8, $11) за голову традиційним семи страв банкет. До того часу, коли вони закінчили їсти, він знав, що ідея має потенціал.

Типовий Bohri кухонний посуд: Khichda баранина - козлятина варені з dal і рис разом з різними індійськими спеціями Кана Bateta Thulli - горох і картопля, приготовані в тамариндовым соусом, подається з тріщинами пшениці Курка Ангара - копчена курка в томатній основі соусу, подається з домашньої індійської коржі

"Я був дійсно вражений, але насправді вони обняли маму. Вони сказали: "тітонька, у вас є магія у ваших руках, ця їжа є видатним!'".

Він додає: "я побачив блиск в очах моєї мами, коли вона отримала те визнання, яке вона не звикла, тому що у нас в родині прийняти її приготування як само собою зрозуміле.

"Ось коли я вирішив просто продовжувати робити це, я думав, давайте спробуємо зберегти поява нових людей, схильних кулінарні здібності моєї матері."

Так що Пан асіф Кападіа кинути свою роботу в сфері маркетингу в Google, а в січні 2015 року стартував "кухня Bohri" як бренд.

Завдяки "сарафанному радіо" реклама і хороші відгуки, він швидко здобув репутацію серед підприємливих молодих гурманів.

Р-н асіф Кападіа тепер стягується 1500 рупій за один прийом їжі, як правило, пропонує обіди і іноді вечері в будинку його батьків.

Він також запустив окремий винос та ресторанного бізнесу, який працює через тиждень, і працюють три співробітника з поза сім'ї.

Фірма нещодавно увірвалися в прибуток і тепер хочете відкрити відділень по всій Індії.

Додаткові функції боса, який щотижня профіль інший лідер бізнесу з усього світу: Чоловік, який збудував напої імперії... двічі Як гігантські джинси Леві Страусс отримав свій харизми тому Від успішного музиканта іпотечного Піонер Що потрібно, щоб запустити фестивалю палаючий людина?

Але не все так гладко. З одного боку, він проводив містера Кападіа деякий час, щоб звикнути до таких незнайомців у своєму будинку.

"Ми почали серійний вбивця політику, тому клієнти можуть не тільки забронювати місце, вони повинні запитати за це", - говорить він. Потім ми провели перевірку, викликавши їх і задати кілька питань, щоб переконатися, що вони правомірні".

Є й інші проблеми, в тому числі переконати батьків, що він не був божевільним для залишивши свою роботу в Google, і дізнатися, як найняти хороший персонал.

"Зараз моя найбільша проблема це зробити наш винос виробляє таку ж якість їжі, що мама робить вдома".

Равиндер Ядав, управлінського консалтингу Technopak advisors, але каже, що багато індійської їжі, підприємства прагнуть побудувати лояльну клієнтську базу.

"У ці дні, споживачі в Індії є багато варіантів, коли справа доходить до їжі. Так переконавшись, що ви знаєте, хто ваш споживач, і створити щось, що вони постійно повертаються до, має життєво важливе значення, навіть для найбільших брендів."

Ще він каже, що в деяких відносинах стає все простіше.

"У пошуках інвестицій менше на сьогоднішній день проблемою в Індії. І уряд робить його легше робити бізнес, так що це простіше для отримання ліцензії вам потрібно і познайомитися з іншими правилами".

Кинджал Пандья-Wagh

Індії в харчовій промисловості також зростає швидкими темпами. В останні десятиліття, споживачів зросла, поряд з народно-апетит для їжі і замовлення їжі додому.

Мати містера Кападіа, прихована кулінарний талант за кухнею Bohri, каже, що бізнес приніс з іншої сторони її особистості.

"Я ніколи не дивився на це з точки зору бізнесу, це просто те, що я люблю робити", - каже вона.

"І коли гості кажуть, що моя їжа нагадує про дім, це дивно. Я отримую велике задоволення і щастя".

Але синові вдалося відучити її телевізор за звичкою? Не може, каже вона з хихиканням.

"Я до сих пір дивлюся всі мої улюблені серіали під час приготування їжі для наших гостей."

Ви можете почути інтерв'ю з Munaf Кападіа на великих дебатів на BBC Азіатська Мережа, у понеділок 8 жовтня.


banner14

Категория: Финансы

Людина, який найняв його мати, як шеф-кухар


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.