Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Москві пройде секретна вечірка Boiler Room


Опубликованно 09.02.2018 01:50

У Москві пройде секретна вечірка Boiler Room

У Москві пройде секретна вечірка серії Boiler Room x ballantine's True Music: Hybrid Sounds. Про це «Стрічці.ру» повідомили організатори заходу.

Boiler Room відбудеться у четвер, 15 лютого. Місце проведення поки що засекречено і стане відомо тільки в день події. У лайн-апі заявлені піонер детройтського техно Деррік Мей, ірландка Орла Дулі, відома як Or:la, брати Overmono, казансько-московський техно-дует PTU і композитор Павло Додонов.

За традицією потрапити на вечірку можна буде тільки за особистим запрошенням організаторів. Запитати інвайт можна на сайті. Спробувати отримати запрошення можна також за допомогою Telegram-бота @BallantinesBot, відповівши на п'ять питань. Ті, кому не вдасться потрапити на вечірку, зможуть подивитися пряму трансляцію по посиланню.

У минулому році лайн-ап московської вечірки Boiler Room включав продюсера та діджея Майю Джейн Коулз, німецьку зірку брутального техно Кріса Либинга, румунської діджея і продюсера Cosmin TRG, музиканта Антона Кубикова, що виступає під псевдонімом Juras Lietus, Микиту Забєліна і Дашу Редькіна.

Ініціатива Boiler Room x ballantine's True Music присвячена «просування та підтримки музикантів-новаторів, чиїм творчістю рухає безкомпромісна любов до мистецтва».

Вечірки серії Hybrid Sounds пройдуть на трьох континентах в таких містах, як Сан-Пауло (Бразилія), Бейрут (Ліван) та Валенсія (Іспанія). Особлива увага буде приділятися живих виступів: як електронним лайвам, так і акустичних концертівБільше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

У Москві пройде секретна вечірка Boiler Room


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.