Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Російський фільм номінували на «Оскар»


Опубликованно 10.02.2018 00:33

Російський фільм номінували на «Оскар»

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук назвала претендентів на премію «Оскар». Список номінантів оголосили у Лос-Анджелесі, трансляція доступна на YouTube.

Російський фільм «Нелюбов» номіновано в категорії «Кращий фільм іноземною мовою». Картина режисера Андрія Звягінцева побореться за премію з такими проектами, як «Фантастична жінка», «Образа», «Про тіло і душу» і «Квадрат».

А ви дивилися цей фільм Звягінцева? of your page --> VK.Widgets.Poll("vk_poll", {width: 400}, "284596190_cc3672402cad92c9ac");

Церемонія нагородження пройде в Лос-Анджелесі 4 березня.

Премію Американської академії кінематографічних мистецтв і наук, з 1940-х років відому як «Оскар», заснували в 1929 році і традиційно вручають діячів кіномистецтва за їх внесок у створення фільмів. Церемонія нагородження проводиться щороку в Лос-Анджелесі.window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] } window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 914557, width: 600, height: 338, template: 10410, autoplay: "scroll" });Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Російський фільм номінували на «Оскар»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.