Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Росіянин майже рік слухав «Тане лід» по п'ять разів на день


Опубликованно 11.02.2018 05:51

Росіянин майже рік слухав «Тане лід» по п'ять разів на день

Один з користувачів сервісу «Яндекс.Музика» за останні дев'ять місяців включив пісню «Тане лід» групи «Гриби» 1513 разів, тобто в середньому він слухав її приблизно п'ять разів на день. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов у редакцію «» у середу, 6 грудня.

За підрахунками сервісу, композиція «Тане лід» стала п'ятою за популярністю серед росіян в 2017 році. У списку російськомовних пісень вона опинилася на другому місці і стала першою в жанрі хіп-хоп.

Аналітики також розповіли про москвичці Наталії Юркень, яка з січня включала хіт Shape of You Еда Ширана 1213 раз (близько трьох разів на день). «Shape of You кожен раз включаю усвідомлено, так як під неї дуже добре працюється. Музика спокійна мелодійна, плюс у Еда приємний тембр голосу. Останнім часом полюбилася акустична версія», — зазначила Юркень.

Трек Shape of You виявився лідером за прослухувань серед жителів Росії в 2017-м. Хіт Еда Ширана також зайняв перше місце в річному рейтингу «Яндекс.Музики».Передісторія: Названі найпопулярніші у росіян хіти року


banner14

Категория: Культура

Росіянин майже рік слухав «Тане лід» по п'ять разів на день


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.