Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Кеті Перрі вирішила хіта I Kissed a Girl недостатньо лесбиянским


Опубликованно 03.03.2018 15:14

Кеті Перрі вирішила хіта I Kissed a Girl недостатньо лесбиянским

Американська поп-співачка Кеті Перрі заявила, що переписала б текст своєї пісні I Kissed a Girl 2008 року, якби він вийшов зараз, оскільки в ньому присутні стереотипи про ЛГБТ-спільноту. Про це пише журнал Glamour.

Як зазначає видання, хіт Перрі охрестили «орієнтованим на лесбіянок», але на ділі він відображає стереотип про те, що жіноча сексуальність існує тільки для задоволення чоловіків. Зокрема, в пісні про дівчину, вперше поцеловавшую іншу дівчину, зазначено, що «хороші дівчатка так не поводяться». Співачка також сподівається, що її бойфренд не буде протестувати проти її експерименту.

Артистка наголосила, що текст слід було б зробити більш прогресивним: «Пісня вийшла в 2008 році, і ми сильно змінилися за десять років, стали вільно обговорювати багато тем. Це був довгий шлях. Про бісексуальність не говорили так багато в той час, як і про будь-який інший нетрадиційної сексуальної орієнтації. Якщо б я випускала цю пісню зараз, я б переписала слова».

У березні 2017 року Перрі зізналася, що її батьки, які були священнослужителями, відправили її в спеціальний табір, де вона намагалася «вилікуватися від гомосексуалізму молитвами». Артистка наголосила, що терапія їй не допомогла.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Кеті Перрі вирішила хіта I Kissed a Girl недостатньо лесбиянским


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.