Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Розкрито подробиці вбивства 35-річного шансоньє в Москві


Опубликованно 07.03.2018 03:49

Розкрито подробиці вбивства 35-річного шансоньє в Москві

Перед смертю шансоньє Петро Гара просив у знайомих гроші, а за день до загибелі заявив подрузі, що йому потрібно терміново виїхати з Москви. Про це у вівторок, 20 лютого, повідомляє телеканал РЕН ТВ.

Про проблеми музиканта розповіли кілька його знайомих. «Проблеми у нього були якісь. Він просив у мене грошей. Те, що його вбили, — це точно», — зазначила подруга Гары Світлана Погосян.

Інша знайома шансоньє співачка Афіна Делиониди повідомила, що артист останнім часом звертався до багатьох з проханням позичити йому грошей.

Відзначається, що за день до смерті він скасував запланований виступ і сказав колезі, що йому необхідно терміново вилетіти в Краснодар.

Про смерть Гары стало відомо 19 лютого. Джерело в силових структурах розповів, що музиканта останній раз бачили в гостях 14 лютого, після чого він не виходив на зв'язок кілька діб. Його тіло з ножовими пораненнями виявлено у ванній кімнаті в орендованій квартирі. Труп музиканта був облитий хлоркою, що уповільнило процес розкладання і не дозволило поширитися трупному запаху.

У вбивстві Гары запідозрили гомосексуали, з яким шансоньє проживав у найманій квартирі.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!Передісторія: У вбивстві шансоньє Петра Гары запідозрили його співмешканця-гея


banner14

Категория: Культура

Розкрито подробиці вбивства 35-річного шансоньє в Москві


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.