Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Українські телеканали перевірять за показ «Іронії долі»


Опубликованно 08.03.2018 09:28

Українські телеканали перевірять за показ «Іронії долі»

Національна рада з питань телерадіомовлення України перевірить телеканали, показали радянські фільми «Москва сльозам не вірить», «Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика», «Любов і голуби» та «Іронія долі, або З легким паром!». Про це повідомляється на сайті відомства в четвер, 11 січня.

«Національна рада 11 січня прийняв рішення призначити позапланові перевірки телеканалу "Інтер", місто Київ, і "Міжнародний медіа центр — СТБ", місто Київ, за трансляцію в новорічних ефірах фільмів за участю артистів, які входять у перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у фільмах знялися актори Олег Табаков, Наталка Варлей, Олександр Михайлов та Валентина Тализіна, які знаходяться в чорному списку. Показ картин з їх участю порушує вимоги закону України «Про телебачення і радіомовлення», підкреслили у відомстві. Рішення щодо телеканалів буде прийнято за підсумками перевірки.

У грудні 2017-го стало відомо, що Перший канал вирішив відмовитися від показу «Іронії долі» в Новий рік. Канал транслював «З легким паром» у передноворічному ефірі починаючи з 2007 року. До цього 31 грудня фільм показували на різних каналах — на НТВ, ТВ Центр і ТВ-6.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Українські телеканали перевірять за показ «Іронії долі»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.