Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бузова поскаржилася на приниження від захлебнувшихся ненавистю чоловіків


Опубликованно 13.03.2018 02:07

Бузова поскаржилася на приниження від захлебнувшихся ненавистю чоловіків

Російська співачка Ольга Бузова поскаржилася на цькування, яку розгорнули проти неї «захлебнувшиеся ненавистю чоловіки». Вона заявила у своєму Instagram, що терпить від хамів приниження і образи і її «чаша терпіння заповнилася».

Артистка опублікувала фотоколаж із заголовками присвячених їй нотаток з різних ЗМІ.

«Чоловіки!!!! Я не хочу більше це терпіти! Правда. Користуючись тим, що у мене немає захисника, користуючись хвилею негативу, почали з'являтися один за іншим образливі відео. Це хіба по-чоловічому? Це по-людськи? А якщо б такі слова сказали на адресу вашої дочки або дружини? Мами?» — написала Бузова.

Співачка поскаржилася на те, що свідками цькування стали її бабусі. «На превеликий мій жаль — вони це все бачать. І розбудовуються куди сильніше. Від цього мені ще гірше», — зазначила вона.

Раніше в лютому балерина Анастасія Волочкова обматюкала і виставила напоказ «неповноцінних баб» — жінок, які писали їй гидоти в інтернеті. Артистка опублікувала скріншоти акаунтів кривдників і закликала своїх фанатів посміятися над ними.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Бузова поскаржилася на приниження від захлебнувшихся ненавистю чоловіків


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.