Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Творців «Аладдіна» викрили в «підсмажування» білошкірих акторів


Опубликованно 10.04.2018 01:00

Творців «Аладдіна» викрили в «підсмажування» білошкірих акторів

Компанію Disney розкритикували за використання білошкірих акторів масовки у фільмі «Аладдін» Гая Річі. Представники студії заявили, що гримували людей, оскільки не змогли знайти достатньо кваліфікованих артистів з арабською зовнішністю, пише NME.

Колір шкіри змінили у сотні членів масовки. У повідомленні Disney зазначено, що використання білих акторів у стрічці «обумовлено наявністю у них необхідних навичок, міркуваннями безпеки і контролю».

Актор Кел Пенн заявив в Twitter, що в Disney просто вирішили заощадити, і тому «підсмажили» акторів. Виправдання студії він назвав брехнею.

У липні фанати «Аладдіна» обурилися тим, що на роль принцеси Жасмин у фільмі Гая Річі вибрали британську актрису Наомі Скотт. Багато хто вважав, що вона «занадто біла», а принцесу повинна була грати арабка.

Новий «Аладдін» заявлений як мюзикл. Він заснований на однойменному мультфільмі студії Disney 1992 року, який створювався за мотивами казки з середньовічного арабського збірки оповідань «Тисяча і одна ніч». Картина вийде 24 травня 2019 року.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Творців «Аладдіна» викрили в «підсмажування» білошкірих акторів


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.