Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Шнурів обізвав священиків і порівняв храми з борделями


Опубликованно 11.04.2018 02:54

Шнурів обізвав священиків і порівняв храми з борделями

window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] } window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 919046, width: 600, height: 338, template: 9113, autoplay: "" });shnurovs / Instagram

Лідер групи «Ленінград» Сергій Шнуров написав вірш, у якому порівняв священиків з «пидорасами в поганому сенсі», а храми — з борделями. Музикант зачитав вірш на відео, яке виклав в Instagram.

«І що з того, що начепили ряси?Не форма, зразок, фарбує чоловічка.Серед попов бувають пидорасыВ поганому значенні цього словечка», — продекламував Шнурів.

Він також розкритикував чиновників, які «ходять під прикриттям закону» і «хрестять пузо».

Посаді Шнурова передував обмін колкостями у віршованій формі з протоієреєм Всеволодом Чапліним. Священик в ефірі радіостанції «Говорить Москва» заявив, що музикант потрапить в пекло за використання мату в піснях.

«Ніде і ніколи не повинно бути мата зі сцени. Деякі бояться, а я прямо скажу, якщо Шнурів не покається і не зміниться, він точно буде в пеклі», — сказав Чаплін.

Шнурів, в свою чергу, висміяв протоієрея в Instagram, присвятивши йому вірша. «Він вимовив особою своїм холеным, // Мовляв чекають мене адические борошна. // Нехай чорти зварять з мене бульйону, // Поки в раю співають такі суки», — написав співак.

Чаплін також відповів Шнурову у віршах, пообіцявши «на уламках либерастья відірвати шнуроидам шнурки». Музикант на це опублікував пост в Telegram, закликавши «Чапліна-пророка позбавити грішний світ від ***** (нісенітниці) і піти на шнурок». Священик після цього помітив, що рими у Шнурова безплідні.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Шнурів обізвав священиків і порівняв храми з борделями


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.