Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Панкратов-Чорний посперечався з Серебряковим про хамовитих росіян


Опубликованно 13.04.2018 11:00

Панкратов-Чорний посперечався з Серебряковим про хамовитих росіян

Народний артист Росії Олександр Панкратов-Чорний не погодився зі словами актора Олексія Серебрякова про те, що хамство — національна ідея Росії. Його слова у вівторок, 21 лютого, призводить Федеральне агентство новин.

«Ви знаєте, навіть в село заїжджаєш, і дивовижна інтелігентність в людях. Я в Краснодарському краї з козаками зустрічаюся, і, знаєте, якась інтелігентність у них йде від природи. Я вважаю, що це природою закладено — бути тобі хамом чи не бути», — пояснив Панкратов-Чорний.

Артист додав, що багато чого також залежить від виховання людини. «Як батьки виховають, таким чоловік і буде», — підкреслив він.

Напередодні в мережі з'явилося інтерв'ю з Серебряковим, в якому той назвав силу, нахабство і хамство складовими національної ідеї Росії. «Якщо від'їхати на 30, 50, 70 кілометрів від Москви, ви побачите багато елементів з 1990-х років», — розповів актор.

Олександр Панкратов-Чорний найбільш відомий по фільму 1983 року «Ми з джазу». Він також зіграв у стрічках «Сибіріада», «Кур'єр», «Ширлі-мирлі», «Палата №6» і в серіалі «Майстер і Маргарита».Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!Передісторія: Серебряков назвав національною ідеєю Росії хамство і зізнався в дачі хабара


banner14

Категория: Культура

Панкратов-Чорний посперечався з Серебряковим про хамовитих росіян


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.