Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Вінілові колекціонери витрачають мільйони онлайн


Опубликованно 02.05.2018 17:51

Вінілові колекціонери витрачають мільйони онлайн

Гетті Зображень

Колекціонери витратили понад $200 млн (?147 млн.) в онлайн музика для discogs ринку в минулому році, Бі-бі-сі може розкрити.

Сайт, який допомагає колекціонерам знайти і торгівлю рідкісними музики, продано більше 10м записів - від 8,3 м у 2016 році.

Вініл був найпопулярніший формат, з 7.9 купівлі-продажу, в тому числі рідкісні записи "Бітлз", який приніс $10,502 (?7,700).

7-дюймовий сингл був одним з усього лише 250, виданої з ім'ям сера Пола Маккартні неправильно пишеться на етикетці як "пол McArtney".

Успіх інформація відображає відродження в долі музичної індустрії, а також постійний інтерес споживачів на вінілі.

Тим не менш, його показники в значній мірі приховані від офіційного музичного статистиці промисловості, оскільки вони є похідними від приватних продавців букіністичних торгів запису.Незрозумілі релізи

Розпочата в 2000 році, сайт був дітищем тодішнього Інтел програміст Кевін Левандовскі, який хотів каталогу своєї колекції електронних альбомів.

Він повільно перетворюється в свого роду Вікіпедія для музики одержимих - з краудсорсинговую інформацію про понад 9,8 млн. записів з головних хітів для важко-до-naxodit неясності.

Але Платформа дійсно зняв у 2007 році, коли його додали функцію ринку, яка дозволяла користувачам купувати і продавати вініл.

І бізнес-модель, схожу з eBay або Amazon, де сайт займає 8% від продажів, біографія, фотографії би ще в минулому році створюється щось на зразок $16 млн (?11,7 млн) виручки.

ПА

Бестселери сайту список також надати унікальний, погляд ззовні на музичному ринку.

Найбільш популярні рекорд досі в цьому році, наприклад, являє собою збірник з таємничого, недовговічні етикетки 90-х років електро наживка.

Більш відомі імена, як Трейсі Чепмен, Мадонна, Дафт панк і Принц також увійшли в ТОП-20.

Блін Кендрік Ламар став найбільш зібрані поточній версії в перші три місяці 2018 року, в той час як Темна сторона Місяця "Пінк Флойд" очолив чарти каталог.

І в той час як вініл-найпопулярніший формат серед користувачів біографія, фотографії', на сайті також збільшилася на 29% збільшилася кількість касет, проданих в минулому році - з стрічками 162,811 рук в руки.


banner14

Категория: Финансы

Вінілові колекціонери витрачають мільйони онлайн


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.