Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Репер Pharaoh штовхнув домогавшегося його фаната особа


Опубликованно 11.05.2018 18:12

Репер Pharaoh штовхнув домогавшегося його фаната особа

Репер Гліб Голубин, відомий під псевдонімом Pharaoh, побив одного з своїх шанувальників під час виступу. Відеозапис інциденту опублікована в Instagram.

Вчора на концерті в Мінську стався неприємний інцидент.Один з так званих "фанатів" вирішив, що йому все можна.За розповідями очевидців цього конфлікту, хлопець намагався весь концерт зняти з Гліба штани ,на що, відповідно, Гліб відреагував негативно. Ось відео зі скандалом. ВІДЕО: @pharaoh_syndrome ------------------------ #deaddynasty #pharaoh #lilmorty #mnogoznaal #bulevarddepo #дэддайнасти #фараон #лилморти #многознал #бульвардепо

Фото опубліковано @pharaoh._1996

«Вчора на концерті в Мінську стався неприємний інцидент. Один з так званих "фанатів" вирішив, що йому все можна. За розповідями очевидців цього конфлікту, хлопець намагався весь концерт зняти з Гліба штани, на що, відповідно, Гліб відреагував негативно», — йдеться у підписі до посту.

На запису видно, що виконавець нахиляється до одного з глядачів, намагається з ним про щось домовитися, після чого розбігається і штовхає його в обличчя.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Репер Pharaoh штовхнув домогавшегося його фаната особа


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.