Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Названі улюблені фільми любовні росіян


Опубликованно 13.05.2018 21:30

Названі улюблені фільми любовні росіян

Портал «Кіно Mail.ru» склав рейтинг кращих мелодрам на думку російських глядачів. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов у редакцію «» у вівторок, 13 лютого.

Лідером за кількістю оцінок (понад 55 тисяч голосів) і користувацьким рейтингом (8,7 з 10) виявилася стрічка «Форрест Гамп». Другу сходинку посів фільм «Титанік» — його оцінили 51,7 тисячі осіб, а рейтинг склав 8,2. На третьому місці — радянська трагікомедія «Москва сльозам не вірить».

У першу п'ятірку також увійшли «Віднесені вітром» 1939 року і «Привид» з Патріком Суейзі і Демі Мур. У топ-10 потрапили «Великий Гетсбі», «Красуня», «Щоденник пам'яті», «Мільйонер з трущоб» і «Летять журавлі».

«Зазвичай жінки оцінюють такі фільми вище і активніше, ніж чоловіки, — у середньому вони ставлять 60 відсотків оцінок. Єдиним винятком є фільм "Форрест Гамп". Трохи більше половини оцінили його — чоловіки. Самим "жіночим" фільмом можна назвати "Віднесені вітром": серед оцінили його глядачів найвища частка жінок — 74 відсотки», — зазначила керівник проекту Катерина Староверова.

У січні портал «Кіно Mail.ru» опублікував рейтинг оскароносних фільмів, найбільш популярних у росіян.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Названі улюблені фільми любовні росіян


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.