Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Серебреннікова відпустили з-під домашнього арешту на похорон матері


Опубликованно 16.05.2018 06:21

Серебреннікова відпустили з-під домашнього арешту на похорон матері

Суд тимчасово звільнив Кирила Серебренникова від домашнього арешту. Про це режисер розповів в Московському міському суді в середу, 21 лютого, передає агентство «Москва».

Художнього керівника «Гоголь-центру» відпустили на церемонію прощання з матір'ю. Серебренніков побував у Ростові-на-Дону у вівторок, 20 лютого, і повернувся в Москву, де розпочалося засідання у справі «Сьомий студії». Захист режисера в черговий раз оскаржила продовження обвинуваченому строку домашнього арешту.

«Кілька днів тому у мене померла мама. Я вчора був на кремації і вночі повернувся», — підкреслив режисер під час засідання.

Зазначається, що розслідування кримінальної справи про розкрадання бюджетних коштів завершено. Фігурантам, включаючи Серебренникова, пред'явлено обвинувачення в остаточній редакції.

Про смерть матері худрука «Гоголь-центру» стало відомо 19 лютого. Зазначалося, що вона померла після важкої хвороби.

Крім Серебренникова у справі про розкрадання бюджетних коштів на реалізацію проекту «Платформа» проходять раніше очолювала департамент державної підтримки мистецтва та народної творчості Мінкультури Софія Апфельбаумів, колишній гендиректор «Сьомий студії» Юрій Итин, продюсер Олексій Малобродский. Всі вони, за винятком останнього, перебувають під домашнім арештом. Малобродский — в СІЗО.

Серебреннікова помістили під домашній арешт 23 серпня 2017 року.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Передісторія: Померла мати Кирила Серебренникова


banner14

Категория: Культура

Серебреннікова відпустили з-під домашнього арешту на похорон матері


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.