Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У зірки «Вороніних» діагностували рак


Опубликованно 17.05.2018 06:45

У зірки «Вороніних» діагностували рак

Народний артист Росії Борис Клюєв бореться з раком легенів. Про це телеканалу НТВ розповів Володимир Бейліс, режисер Малого театру, в якому служить актор.

Бейліс не зміг уточнити, чи йде Клюєв на поправку. «Хто знає це зараз? Робляться процедури, все робиться для того, щоб це було виправлено», — зазначив він.

Режисер додав, що із-за недуги Клюєв не перестав грати в театрі: «Звичайно, він грає. Я з ним говорив, він сказав, що було важкувато, але зараз вже краще».

В кінці квітня ТАРС повідомив, що у 73-річного Клюєва виникли серйозні проблеми з легенями. Зазначалося, що лягати в лікарню актор не став. У розмові з «Стрічкою.ру» сам артист спростував цю інформацію, заявивши, що з ним все в порядку.

Борис Клюєв найбільш відомий по серіалу «Вороніни», де зіграв Миколи Петровича. Він також знявся в серії телефільмів Ігоря Масленникова «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона» в ролі Майкрофта Холмса. Крім цього, артист з'явився в серіалах «Убойная сила», «Вулиці розбитих ліхтарів» і «Фізрук».Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

У зірки «Вороніних» діагностували рак


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.