Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гребенщиков назвав Сталіна і Леніна катами


Опубликованно 01.06.2018 08:27

Гребенщиков назвав Сталіна і Леніна катами

Лідер групи «Акваріум» Борис Гребенщиков назвав злочином і ганьбою той факт, що останки Йосипа Сталіна і Володимира Леніна знаходяться на Червоній площі. Він наголосив в інтерв'ю ТАСС, опублікованому в понеділок, 2 квітня, що вважає обох катами.

«Сталін — кат. Як і Ленін. Те, що вони продовжують лежати на головній площі країни, — ганьба і злочин. Всі, хто сьогодні активно намагається заново возвеличити одного і реабілітувати другого, просто розраховують у перспективі зайняти квартири розстріляних і репресованих», — заявив Гребенщиков у відповідь на питання про причини популярності Сталіна в Росії.

Музикант зазначив, що не ходив на парламентські і президентські вибори, тому що вважає політику «сміттям і лушпинням». «З кого мені там вибирати?» — запитав він. of your page --> VK.Widgets.Poll("vk_poll", {width: 400}, "290650348_32ed9beb01e2e3636b");

У жовтні 2017-го про популярність Сталіна в Росії висловився лідер групи «Машина часу» Андрій Макаревич. Він порівняв лідера СРСР з Адольфом Гітлером.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Гребенщиков назвав Сталіна і Леніна катами


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.