Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Поскандалившего Домогарова залишать в театрі


Опубликованно 07.06.2018 10:33

Поскандалившего Домогарова залишать в театрі

Актор Олександр Домогаров залишиться служити в московському Театрі імені Мосради. Про це РІА Новини повідомила керівник закладу Валентина Панфілова у вівторок, 6 березня.

«Олександр був і є наш улюблений. Нещодавно ми були на гастролях у Самарі, де він чудово виступив, а скоро нас чекають гастролі в Ізраїлі, а потім — в Італію з виставами, де зайнятий Олександр Домогаров. Так що все у нас в порядку», — запевнила Панфілова.

Раніше в березні артист оголосив у соцмережах, що покидає Театр імені Мосради. У серії постів Домогаров заявив, що не дозволить кому б то ні було «звільняти і призначати, знімати і повертати, давати гастролі чи не давати». Він поскаржився на те, що його нібито зняли з усіх вистав «на радість колегам». Незабаром його публікації були видалені.

Домогаров відомий за серіалами «Бандитський Петербург», «Марш Турецького» і «Графиня де Монсоро», а також фільмах «Асса», «Цар» і «Вовкодав з роду Сірих псів». Артист служить у Театрі імені Мосради з 1995 року.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Передісторія: Домогаров зі скандалом оголосив про відхід з театру


banner14

Категория: Культура

Поскандалившего Домогарова залишать в театрі


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.