Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мериліна Менсона звинуватили в домаганнях до актрис з «Доктора Хауса»


Опубликованно 08.06.2018 05:15

Мериліна Менсона звинуватили в домаганнях до актрис з «Доктора Хауса»

Американська актриса Шарлін Йі, яка зіграла доктора Чи Пак в серіалі «Доктор Хаус», звинуватила шок-рокера Меріліна Менсона в домаганнях та неналежній поведінці. Про це вона написала в Twitter в суботу, 17 лютого.

«Це сталося дуже давно — на зйомках останнього сезону "Доктора Хауса". Він [Менсон] відвідав нашу майданчик, тому що обожнював серіал, і став домагатися до кожної жінки зі знімальної групи», — розповіла Йі.

32-річна артистка відзначила, що музикант допитувався в них про уподобання в сексуальних партнерів і певних позах. «Ще він назвав мене "чоловік-китаєць"», — додала вона. Актриса висловила надію, що Менсон звернеться до фахівців за допомогою і що її не запам'ятають як жінку, яка звинуватила шок-рокера в домаганнях

Шарлін Йі також знялася в третьому сезоні серіалу «Твін Пікс» і у фільмах «Монстро», «Трошки вагітна» і «Горе-творець».

У жовтні 2017-го Менсон вигнав зі своєї рок-групи Marilyn Manson басиста Твіггі Раміреса, якого звинуватила в згвалтуванні співачка Джессіка Аддамс з колективу Jack Off Jill.window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] }; window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 930647, width: 600, height: 338, template: 10410, autoplay: "scroll" });Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Мериліна Менсона звинуватили в домаганнях до актрис з «Доктора Хауса»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.