Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Норвезька письменниця проїхала навколо Росії і передбачила крах країни


Опубликованно 09.06.2018 18:57

Норвезька письменниця проїхала навколо Росії і передбачила крах країни

Норвезька письменниця Еріка Фатланд об'їхала країни, що оточують Росію, заради книги «Межа» і поміркуємо про майбутнє країни. Про це в суботу, 28 квітня, повідомляє «ИноСМИ».

Фатланд проїхала через 14 держав, що межують з Росією, щоб зрозуміти, що можна дізнатися про державу, спостерігаючи за ним зовні. Подорож 34-річного літератора тривало 259 днів. У тому числі письменниця відвідала Північну Корею, Китай, Азербайджан, Грузію, Литву.

Вона підкреслила, що сусідні країни здебільшого ставляться до Росії як до старшого брата, знаючи, що вона «більше і сильніше». При цьому письменниця зазначила, що Китай став винятком, тому що в порівнянні з ним економіка Росії слабка.

«Я припускаю, що майбутнє Росії заснована на історії. Існувало безліч імперій, і всі вони завжди розпадалися. Росія така велика, і живе там так багато різних народів, а держава неефективно через масштабної корупції і слабкої економіки. Я думаю, що Росія буде розширюватися, поки не впаде. Не можу сказати точно, коли це відбудеться, але не думаю, що через 100 років межа не буде виглядати так, як зараз. Російська межа стане коротшим», — підсумувала Фатланд.

Письменниця зазначила, що за час проекту кордону Росії встигли помінятися — Крим увійшов до складу країни, а в Східній Україні розгорнулися бойові дії. За словами Фатланд, росіяни — «опортуністи, і дотримуються правил гри в меншій мірі, ніж багато західні країни».

«Росія завжди буде прагнути дістати назад території, які колись були її частиною. У російському свідомості території зразок Казахстану і Білорусії — російські. Я не думаю, що Росія наважиться зазіхати на країну НАТО», — додала вона.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Норвезька письменниця проїхала навколо Росії і передбачила крах країни


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.