Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Д-р Dre хіт з $25м Білл навушники


Опубликованно 29.06.2018 16:42

Д-р Dre хіт з $25м Білл навушники

Гетті Зображень

Доктор Дре і музичний магнат Джиммі Йовин було наказано заплатити $25.2 млн. (?19,2 м) на колишнього партнера у своїй компанії аудіотехніки Beats.

Стівен Ламар взяв на себе відповідальність за ідею створення бренду знаменитості-схвалив навушники.

Він сприйняв ідею в Дре і Йовин у 2006 році; і в першу навушники Beats були випущені два роки потому, на основі дизайн Роберта Бруннера.

Сторони не пізніше випав, і Ламар подав в суд за невиплачені роялті в 2016 році.

В центрі їх спору поселення 2007 року, в якій Дре і Йовин погодилася виплатити Ламар 4% від базової ціни на кожні навушники вони продаються.

Тільки одна модель, Beats Студія, було поставлено, але Ламар стверджував конструкції були перенесені на десяток різних моделей, і запросив $130 млн (?99 млн) у вигляді роялті.

Суд присяжних в Лос-Анджелесі постановив, що три пари навушників - Студія, 2 перевидання, Студія 2 Бездротові і студії, 3 - мали схожість конструкції; і наказав Дре і Йовин варто звернути Ламар $25,247,350.

Зі студією 3 все ще у продажу, вирок означає, що Ламар буде продовжувати отримувати роялті на додаток до призначеної судом виплати. Як рок і реп об'єднані, щоб створити удари Доктор Дре втрачає випадку товарний знак Доктор Драй Джиммі Айовин: 'Потокові послуги дуже схожі'

Суд побачив Дре і Йовин свідчити про походження б'є - вони розповіли в довжину в недавній документальний серіал НВО не Схилили голови.

Адвокат ламар сказав, що журі було побачити через їх спроби замовчувати роль свого клієнта.

"Вони намагалися зображати його як якогось хлопця, який був там в потрібний час і в потрібному місці, і в них уже була ідея," Брайан Мелтон розповів Billboard.

"Я не думаю, що це було взагалі, і я думаю, ми довели якраз протилежне: що раніше вони зустрічалися Ламар, вони не думали про це і він подав їм на блюдечку з блакитною облямівкою.

Він додав: "для тих, хто має велику ідею і приносить його компанії, а потім не отримує визнання або кредит, що вони... що цей вердикт присяжних каже, якщо щось трапиться з Вами і ви маленька людина, ви можете піти в суд і журі американських громадян визначити, чи є ви правильно або неправильно.

"І якщо ви маєте рацію, ви отримаєте кредит, що ви повинні."

Удари, які згодом стали музичний потоковий сервіс, а також компанії, навушників, була придбана компанією Apple Music в угоду на 3 млрд доларів у 2014 році.

Юридична справа ламара була подана до цього справа, а не ім'я яблуко в якості відповідача.


banner14

Категория: Финансы

Д-р Dre хіт з $25м Білл навушники


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.