Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Вагітну співачку застрелили під час виступу за відмову танцювати


Опубликованно 08.07.2018 05:24

Вагітну співачку застрелили під час виступу за відмову танцювати

window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] }; window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 982615, width: 600, height: 338, template: 9113, autoplay: "" });independent.co.uk

Пакистанську 24-річну співачку Самину Самун (виступала під псевдонімом Сіндх) застрелили під час концерту за відмову виконати танець. Відеозапис інциденту опублікувало видання The Independent у четвер, 12 квітня.

Як передає портал Geo TV, вбивця артистки по імені Тарік Джатой затриманий поліцією. За словами свідків, чоловік наставив на дівчину пістолет і наказав встати і танцювати замість того, щоб співати сидячи. Самун піднялася зі стільця, але відмовилася виконати танець, і Джатой вистрілив у неї. Відзначається, що співачка була вагітна.

Інцидент стався в пакистанському місті Ларкана, провінція Сінд. Самун виступала на весіллі в якості запрошеної артистки.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Вагітну співачку застрелили під час виступу за відмову танцювати


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.