Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ефект нетфликс являє собою загрозу для телебачення Великобританії


Опубликованно 18.07.2018 06:24

Ефект нетфликс являє собою загрозу для телебачення Великобританії

Нетфликс

Відео потокових послуг, таких як Netflix і Amazon Prime тепер мають більше передплатників, ніж традиційні послуги платного ТБ у Великобританії, нові дані в ofcom виявив.

Регулятор ЗМІ, Британське телебачення доведеться змінити свій підхід до роботи, якщо він хоче конкурувати з інтернет-гігантами.

Шарон Уайт ofcom головний виконавчий директор, говорить: "ми хотіли б бачити мовники, такі як BBC спільно з ITV, Channel 4 і Channel 5, так що в них є такого масштабу, щоб конкурувати на світовому ринку, що робить шоу разом, спільного виробництва відмінно показує, що всі ми можемо дивитися.

"Я думаю, було б здорово побачити британський Нетфликс".

Бі-бі-сі, і чотири каналу ІТВ вже провели попередні переговори дивиться на ідею створення спільного потокового сервісу, щоб конкурувати з Netflix і Amazon.

Бі-бі-сі сказав у своєму недавньому щорічній доповіді, що він зіштовхується зі зростаючими витратами у виробництві драми та комедії із-за фінансової могутності свого нового інтернет-суперників.

Майже 40% домогосподарств Великобританії в даний час підписатися на Netflix і Amazon Prime чи тепер телевізор. 15,4 мільйона передплат, зараз пройшло 15.1 мільйонів, які платять за небо, БТ, Діви та інших супутникових/кабельних провайдерів.

Агентство Reuters

У ofcom також показав, що витрати на телебачення Бі-бі-сі, ITV, канал 4 і 5 канал має за останні 20 років майже на 1 мільярд фунтів стерлінгів.

Зниження від € 3.4 млрд. до 2,5 млрд. фунтів стерлінгів являє собою 28% зниження витрат.

Нові дані показують, що тривале зростання традиційних операторів платного ТБ припинили в минулому році зниження доходів на 2,4%. Доходи від реклами також знизився на 7%.

Однак, небо та інші подібні послуги платного ТБ зробив набагато більше грошей, ніж їх новий онлайн-суперниками, з доходом ?6,4 млрд. проти ?895 млн. за відео Підписка на послуги попит.

Кількість годин, витрачений на перегляд традиційних телевізійних програм, також продовжує падати. Підлітки і молоді люди зараз дивитися близько 40% менше, ніж сім років тому.

Перегляд серед п'яти до 15-літніх знизилася на 15% в 2017 році і на 12% для 16 до 24-річних. Ці цифри також включають в себе телевізор, який буде записаний і дивився протягом семи днів після трансляції.

Онлайн-відео продовжує зростати. Ті у віці між 16 і 34 зараз дивитися близько години дня матеріал на YouTube на телефонах, планшетах або комп'ютерах.

Перегляд ТБ на людей старше 65 років не змінився і становить не більше ніж п'ять з половиною годин в день - 343 хвилин, щоб бути точним.

Ця цифра становить одну хвилину більше, ніж це було сім років тому і тепер майже в чотири рази перевищує суму, дивився на дітей. Медіана середній вік глядачів для BBC One і BBC Two і ІТВ зараз за 60.


banner14

Категория: Финансы

Ефект нетфликс являє собою загрозу для телебачення Великобританії


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.